Nowość

Zapewnij swojej tarczycy to, czego potrzebuje! W ciągu 28 dni zobacz jak poprawia się Twoja energia, trawienie i samopoczucie dzięki skutecznemu wspomaganiu - efekt potwierdzony niezależnymi testami medycznymi

W ciągu 28 dni poprawisz trawienie, samopoczucie, a poziom energii wróci na wysoki poziom!

W 1 miesiąc

  • Znormalizujesz funkcjonowanie tarczycy,

  • Wzmocnisz układ immunologiczny,
  • Poprawia metabolizm i ogólne samopoczucie

Odczuwalne efekty już po 7 dniach

Witaj,

Nazywam się Marek, z zawodu jestem endokrynologiem. Urodziłem się i wychowałem w Krakowie, gdzie ukończyłem studia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od zawsze interesowała mnie medycyna i dziedzina endokrynologii. Po ukończeniu studiów rozpocząłem pracę w renomowanym ośrodku badawczym w Warszawie.

Moim głównym osiągnięciem jest opracowanie skutecznej formuły, dzięki której każdy może naturalnie, bezpiecznie i niedrogo przywrócić tarczycę do idealnego stanu. To odkrycie przyniosło mi wiele nagród i uznanie w środowisku naukowym, a także pomogło wielu pacjentom zmagającym się z chorobami tarczycy.

Po wielu latach ciężkiej pracy w końcu otrzymałem tytuł doktora habilitowanego i obecnie prowadzę własne badania oraz uczę młodych endokrynologów na Uniwersytecie Warszawskim. Cieszę się, że mogę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także wciąż się rozwijać w tej fascynującej dziedzinie medycyny.

“Opracowałem skuteczną formułę, która wspomaga i normalizuje funkcjonowanie tarczycy, poprawia przemianę materii, stymuluje oraz wzmacnia układ immunologiczny.”

Nazywam się Zofia i mam 53 lata.

Od wielu lat cierpiałam na tarczycę i w końcu udało mi się wyzdrowieć dzięki doktorowi Markowi Wojciechowskiemu.

Ciągle czułam się zmęczona i rozdrażniona, miałam problemy z zapamiętywaniem prostych rzeczy i ciągle było mi zimno. Pomyślałam, że to tylko przejściowe objawy starzenia się, ale po kilku miesiącach stało się jasne, że coś jest nie tak.

Poszłam do lekarza i została mi zdiagnozowana niedoczynność tarczycy. Dostałam leki na jej wzmocnienie, ale nie pomagały mi one tak, jakbym tego chciała. Nadal czułam się słaba i bez energii.

Na szczęście koleżanka poleciła mi endokrynologa Marka Wojciechowskiego, który specjalizował się w leczeniu tarczycy. Poszłam do niego na konsultację i od razu poczułam, że jest to lekarz, który naprawdę mnie rozumie i chce mi pomóc.

Doktor Wojciechowski zlecił mi dodatkowe badania i zaproponował 3 miesięczną kurację nowym suplementem diety. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, jednak ostatecznie się na to zdecydowałam. Był to jeden z najlepszych wyborów w moim życiu.

To było nagłe!

Pierwszym sygnałem, że coś jest nie tak była sytuacja w dniu moich 53 urodzin, tuż po zrobieniu powyższego zdjęcia. Wydarzyło się coś strasznego - nagle zemdlałam podczas uroczystego obiadu z rodziną. Nikt nie wiedział dlaczego to się stało, a ja byłam tak zdezorientowana, że nie potrafiłam im wytłumaczyć.

Rodzina chciała zadzwonić po karetkę, ale poleżałam chwilę i mi się znacznie poprawiło. Postanowiłam jednak nie bagatelizować zdarzenia. Omdlenia w moim wieku są bardzo niebezpieczne i mogą być objawom wielu różnych niebezpiecznych chorób.

Poszłam do najbliższego szpitala. Tam lekarze zrobili mi wszystkie możliwe badania, ale nic nie wskazywało na żadną poważną chorobę. Byłam zaniepokojona i zaczęłam się martwić, że może to być coś poważnego. Na szczęście po kilku dniach lekarze zdiagnozowali, że mam problemy z tarczycą.

Przepisali mi bardzo drogie lekarstwa, które stosowałam co najmniej pół roku ale niestety nie działały one tak, jakbym tego oczekiwała. Czułam się coraz gorzej, moja pamięć z miesiąca na miesiąc była coraz gorsza, cały czas chodziłam podenerwowana i rozdrażniona, a najgorsze było to, że ciągle było mi zimno i chodziłam w masie ubrań, przez to mój wygląd był w opłakanym stanie. Zaczęłam tracić nadzieję, że kiedykolwiek poczuje się lepiej.

Wszystko się zmieniło pewnego dnia, kiedy to byłam w sklepie, gdy nagle usłyszałam swoje imię. Odwróciłam się i zobaczyłam moją dawną koleżankę z liceum, Annę. Nie widziałyśmy się od lat, więc byłyśmy bardzo zaskoczone i zaczęłyśmy rozmawiać. Anna wyglądała dobrze, ale opowiedziała mi, że ma problemy z tarczycą. Powiedziała mi, że dzięki Warszawskiemu endokrynologowi Markowi Wojciechowskiemu i jego nowoczesnej trzymiesięcznej terapii udało jej się pokonać chorobę. Byłam bardzo zainteresowana tym, co mówiła i zaprosiłam ją do siebie na kawę, żeby dowiedzieć się więcej.

Anna przyjechała do mnie kilka dni później i opowiedziała mi całą historię swojej choroby i tego, jak udało jej się wyzdrowieć. Powiedziała mi, że wszystko zaczęło się od tego, że zaczęła tracić włosy i mieć problemy z utrzymaniem wagi. Zaniepokoiła się tym i postanowiła znaleźć w Internecie rozwiązanie.

Dowiedziała się tam o Warszawskim endokrynologu specjalizującym się w niedoczynności tarczycy i jego nowoczesnemu podejściu do terapii. Zaproponował jej stosowanie suplementu diety . Postanowiła spróbować i efekty były zaskakujące. Już po 3 miesiącach stosowania zobaczyła wręcz ogromne pozytywne efekty.

Doktor Marek Wojciechowski wyjaśnił jej, że to wszystko zasługa naturalnych, skrupulatnie dobranych względem jakości i proporcji składników.

Co zawiera

Ekstrakt z liści pokrzywy

Pokrzywa zawiera substancje, takie jak flawonoidy, kwasy fenolowe i saponiny, które mogą wpływać na funkcjonowanie tarczycy. Ekstrakt z liści pokrzywy może wspierać prawidłowe funkcjonowanie tarczycy poprzez zwiększenie produkcji hormonów tarczycy lub zmniejszenie ich wydzielania.

Ekstrakt z workoliścia członowatego

Ascophyllum nodosum to glony morskie, które są stosowane w leczeniu chorób tarczycy. Badania wskazują, że substancje zawarte w tych glonach, takie jak jod i selen, mogą wspomagać prawidłowe funkcjonowanie tarczycy i przyczyniać się do poprawy stanu zdrowia osób cierpiących na jej niedoczynność.

Jod

Jod jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania tarczycy, która wykorzystuje jod do produkcji hormonów tarczycy, takich jak tyroksyna i trójjodotyronina, które regulują wiele ważnych procesów w organizmie, w tym metabolicznych. Niedobór jodu może prowadzić do poważnych problemów z tarczycą, w tym do choroby Hashimoto.

Cynk

Niedobór cynku może prowadzić do zaburzeń w produkcji hormonów tarczycy i innych problemów z tarczycą. Może również wpływać na wzrost poziomu hormonów tarczycy we krwi, co może prowadzić do nadczynności tarczycy. Dlatego ważne jest, aby dostarczać organizmowi odpowiednią ilość cynku w diecie.

Gdy tylko znajoma pojechała, myślałam tylko o tym co mi opowiedziała. Po ciężkiej i nieprzespanej nocy postanowiłam z samego rana zadzwonić i umówić się na konsultację i w razie potrzeb zrobić wszystkie potrzebne badania.

Pan doktor był bardzo profesjonalny i wyjaśnił mi, że mam niedoczynność tarczycy konkretnej odmiany, co powodowało moje problemy zdrowotne, a czego nikt inny poprawnie nie zdiagnozował. Zalecił mi trzymiesięczną kurację suplementem diety . Powiedział, że ta sama kuracja pomogła Annie i że będzie skutecznie działać także u mnie.

Zaczęłam przyjmować suplement i już po kilku tygodniach zaczęłam czuć się lepiej. Moje objawy ustąpiły po pełnej kuracji, a ja zaczęłam mieć więcej energii. Czułam się znacznie lepiej i byłam bardzo zadowolona z efektów.

Pan doktor Wojciechowski spełnił moje nadzieje i pomógł mi wrócić do zdrowia. Jestem mu bardzo wdzięczna.

Formuła, która poprawi działanie Twojej tarczycy!

  • Dostarczy organizmowi niezbędnych składników odżywczych, takich jak jod i cynk,
  • Wspomaga produkcję hormonów tarczycy, które regulują metabolizm i poziom energii
  • Pomaga w zapobieganiu niedoczynności tarczycy i innych chorób tego narządu
  • Uzupełnia niedobory składników odżywczych w diecie

Odczuwalne efekty już po 7 dniach

Szanowni Państwo,

Istnieje wiele przyczyn problemów z tarczycą, wśród których wymienić można m.in. predyspozycje genetyczne, niedobór jodu w diecie, choroby autoimmunologiczne, urazy lub operacje w obrębie tarczycy, a także stosowanie niektórych leków.

Pamiętajcie, że wczesne rozpoznanie i leczenie chorób tarczycy mogą zapobiec powikłaniom i zapewnić dobre samopoczucie. Zalecam regularne wizyty u lekarza i wykonywanie odpowiednich badań diagnostycznych.

Z poważaniem, Dr Marek Wojciechowski

Jedną z najczęstszych przyczyn jest niedobór jodu w diecie,MontserratMontserratzaburzeń w produkcji hormonów tarczycy i może prowadzić do rozwoju niedoczynności tarczycy. Dlatego ważne jest, aby dostarczać organizmowi odpowiednią ilość jodu poprzez dietę.

Niestety, nadmiar jodu również może być szkodliwy dla tarczycy. Jego nadmiar w jodu w diecie może prowadzić do nadczynności tarczycy, czyli przyspieszonej pracy i wzmożonej produkcji hormonów tarczycy. Nadmiar jodu w diecie może być spowodowany m.in. przez nadmierne spożycie soli jodowanej.

Inne czynniki ryzyka zachorowań na tarczycę obejmują predyspozycje genetyczne, w tym obecność rodzinnych chorób autoimmunologicznych, takich jak choroba Hashimoto czy choroba Basedowa.

Inne powody to urazy lub operacje w obrębie tarczycy, np. w wyniku wypadku lub wykonywanej procedury medycznej, a także stosowanie niektórych leków, takich jak amiodaron czy interferon.

Czynnikiem ryzyka zachorowań na tarczycę jest również wiek – z wiekiem nasze ryzyko zachorowania na choroby tarczycy wzrasta.

to suplement diety, który jest polecany w celu zapobiegania problemów z tarczycą. Trwająca 3 miesiące kuracja polega na codziennym przyjmowaniu zalecanej dawki preparatu w celu przywrócenia pełnej sprawności gruczołu i utrzymania prawidłowej produkcji hormonów.

Preparat zawiera składniki, które mają działanie regeneracyjne, takie jak jod, cynk czy ekstrakt z liści pokrzywy. Wspomaganie pracy tarczycy za pomocą suplementu diety może zapobiec problemom zdrowotnym takich jak niedoczynność czy nadczynność tarczycy.

Przyczyny niedoczynności tarczycy

Szanowni Pacjenci,

z przyjemnością informujemy o specjalnej, limitowanej ilościowo promocji na suplement diety wspomagający pracę tarczycy.

W ramach promocji cena suplementu została obniżona z do .

Promocja jest ograniczona ilościowo i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Zachęcamy do skorzystania z tej okazji i zakupu suplementu w obniżonej cenie.

Gwarancja satysfakcji

Gwarantujemy Ci, że otrzymasz w 100% oryginalny i certyfikowany produkt. Uważaj na tanie podróbki. Tylko certyfikowane kapsułki przyniosą efekt. Producent jest pewny swojej formuły stąd każdemu dajemy bezterminową GWARANCJĘ SATYSFAKCJI.

Wypełnij formularz

Otrzymaj za jedyne

Liczba sztuk objętych promocją jest ograniczona!

Dostępnych sztuk: 155

Product

Stara cena:

Nowa cena:


Komentarze

A-thyrion test, opinie i recenzja kapsułek na tarczycę