Niebywały skandal! TVC ujawnił sekretną formułę, która może sprawić, że zmarszczki znikną z twarzy gwiazd

Aktorki, modelki, piosenkarki... oraz żona najsłynniejszego polskiego producenta filmowego, wszyscy przez lata ukrywali sekret swojej młodości.

Uwaga: Elesse Cream z peptydami sprzedawany jest tylko i wyłącznie z oficjalnej strony producenta, ponieważ w ten sposób masz gwarancję otrzymania oryginalnego produktu. .
Media masowe ujawniają najciekawsze szczegóły wypowiedzi gwiazd na temat 53-letniej aktorki, która korzysta z usług słynnej kliniki chirurgii estetycznej w Polsce. Jednak prawdziwy sekret jej młodości zdaje się być związany z metodą mającą związek z odmładzaniem DNA.

W przemyśle filmowym, starzenie się to grzech śmiertelny. Nie ma znaczenia, czy masz 20, 50, czy 70 lat, nie ma przyzwolenia na zmarszczki na czerwonym dywanie i zwykle wyznaczają one koniec kariery zawodowej. .
Aktorki od lat zasłaniały się jedną i tą samą, wyświechtaną odpowiedzią: „Nigdy nie robiłam niczego specjalnego, mam szczęście, że mam DOBRE GENY “. Ale czy to prawda?
Nasza reporterka TVC, Daria Suchcińska, przeniknęła do wyższych sfer środowiska filmowego, by dowiedzieć się prawdy. Spodziewała się usłyszeć nazwisko najbardziej DYSKRETNEGO chirurga plastycznego w historii, ale zamiast tego odkryła kilka szokujących rzeczy, a są to kluczowe momenty w karierze każdego dziennikarza!
To sekret, którego nikt się nie spodziewał . Udowodniono, że bogate i wpływowe osobistości stosują sekretną formułę, która odmładza DNA skóry. Trzymano ją w tajemnicy przez lata i została opracowana dla nich!

Poniżej przedstawiamy, co odkryła nasza reporterka, Daria Suchcińska:

Bogate supergwiazdy nie rezygnują z niczego, działając na niekorzyść swojej skóry . Opalają się, pływają w morzu, palą, piją i imprezują do białego rana, zgodnie z opowieściami. Zatem jakim cudem ich skóra pozostaje pełna blasku i piękna, nawet na zbliżeniach?

Czy robią sobie liftingi twarzy? Czy stosują botoks? Operacje laserowe? Czy może jest to coś jeszcze bardziej bolesnego?

Wszystkie powyższe metody są przestarzałe i niebezpieczne, a ich efekt jest jedynie krótkotrwały i doprowadza do stopniowego pogorszenia stanu skóry. Niewiele osób w dzisiejszych czasach podejmuje takie ryzyko.

Statystyki z ostatnich trzech lat mówią, że ilość operacji plastycznych i zabiegów z zastosowaniem botoksu spadła o 78% w Polsce.
Co więcej, w trakcie 8 miesięcy, które reporterka TVCu spędziła pośród gwiazd, zauważyła, że tych metod już się dziś nie stosuje.

Więc w czym tkwi ich sekret? Nie mówi się już o genach, bo nikt w to nie wierzy!

  • Jakim cudem, prowadząc tak destrukcyjny styl życia, zawsze wyglądają, jakby mieli 30 lat?
  • Nie poddają się operacjom
  • i NIE śpią po 20 godzin dziennie.

Aby poznać ich sekret, TVC musiał przeznaczyć ogromne środki na przeprowadzenie dochodzenia!

Nasza reporterka, Daria Suchcińska, przeniknęła do świata wyższych sfer Warszawy pod przykrywką. Pieniądze TVCu pozwoliły jej udawać, że jest byłą żoną potentata naftowego, która niedawno przeprowadziła się do Warszawy. Zyskała szansę, by spędzić dużo czasu z wieloma gwiazdami, w tym z modelkami, aktorkami, piosenkarkami i żonami pewnych ważnych osobistości. Po 8 długich i drogich miesiącach, udało jej się zdobyć zaufanie większości z nich i, co najważniejsze, odkryć magiczną formułę, która stoi za ich młodością!

Daria Suchcicka, reporterka TVC przed i po terapii kremem Elesse Cream .

„Byłam w szoku, gdy dowiedziałam się o kremie stworzonym w oparciu o mikropeptydy, które są w stanie zregenerować DNA skóry do niespotykanego poziomu. Powiedziała mi, że w ciągu 42 dni (okres czasu, w którym następuje całkowita regeneracja skóry – przypis redaktora), ten krem potrafi sprawić, że skóra wygląda dużo młodziej. Jako doświadczona reporterka, oczywiście początkowo byłam sceptycznie nastawiona. Myślałam, że to kolejny trik gwiazd, który ma na celu ukrycie ich zabiegów. Jednakże 42 dnia zorientowałam się, że naprawdę odkryłam to, co skutecznie zapewnia im młodość i zdecydowałam się zakończyć śledztwo. „Zarezerwowałam bilet na lot poza kraj i zniknęłam“ – powiedziała Daria Suchcińska podczas reportażu wyemitowanego w zeszłym tygodniu.


W ciągu 42 dni ten krem może cofnąć czas o 3 a czasami nawet 5 lat, dzięki mechanizmowi działającemu na bazie DNA skóry.

Emilia Lewańska, 59, wygląda młodziej niż większość osób, które są od niej de facto młodsze. Jaki jest jej sekret?!

Niektórzy mają szczęście, albo znajdują się na uprzywilejowanej pozycji, gdyż mają dostęp do tego kremu dzięki Emilii Lewańskiej, 59-letniej żony bogatego twórcy filmów.

Dochodzenie przeprowadzone przez reporterkę, Darię Suchcińśką, dostarczyło odpowiedzi również na inne pytania. Co sprawia, że ta substancja tak skutecznie odmładza skórę? Wygląda na to, że wyjaśnienie ma związek z mikropeptydami, które odkrył pewien amerykański genetyk podczas wielu eksperymentów.

Wiadomo, iż peptydy pełnią ważną rolę w utrzymywaniu świeżości i dobrej kondycji skóry. Ale w tym przypadku innowacja dotyczy ich rozmiaru: są 200 razy mniejsze i tym samym bardzo łatwo wchłaniane przez skórę i głębsze warstwy kolagenu, a dzięki temu mają zdolność rekonstruowania struktury DNA skóry .
„Aby lepiej zrozumieć mechanizm młodości, najpierw musimy pojąć, dlaczego się starzejemy. W jaki sposób przebiega proces starzenia się komórek skóry? Nie dzieje się to dlatego, że brak im nawilżenia, jak kłamliwie twierdzą wielkie firmy w swoich reklamach, ale z zupełnie innego powodu. Skóra po prostu zapomina się regenerować. Zapomina, w jaki sposób się odżywiać i zaczyna przyjmować mniej składników odżywczych. Jest to zjawisko, które do tej pory było ignorowane przez naukę i to od niego zaczęły się odkrycia. Naukowcy opracowali sposób na syntetyzację szczególnego składnika odżywczego, peptydy, który pomaga skórze odzyskać „pamięć“ i zregenerować DNA. Dlatego też skóra znów zaczyna się odżywiać tak jak powinna“, twierdzi reporterka TVC.

Bogate i sławne osobistości ukrywały ten sekret przed nami, prostymi ludźmi, przez lata.

Zapomnij o wszystkim, co wiesz na temat genów i drogich operacji. Nic nie pokona nauki, a historie sukcesu to potwierdzają:

Ten produkt ocalił moją karierę!
Potrzeba około sześciu tygodni, by stać się świadkiem cudownego działania Elesse Cream, ponieważ skóra musi się całkowicie zregenerować. Przez ten czas efekt, który wywołuje Elesse Cream, stanie się widoczny: będziesz mieć zregenerowaną, piękną i młodą skórę. To takie proste! I ja jestem tego żywym dowodem! Super, no nie? Zaczęli mi oferować nowe możliwości rozwoju zawodowego!

Elesse Cream ocalił mnie od operacji.
Jedyne czego pragnęłam to opalenizna, a oczywistym jest, że moja skóra od nadmiaru słońca była wyniszczona. Zaczęłam szukać informacji na temat operacji plastycznej i pewnego dnia moja agentka powiedziała, żebym wypróbowała ten krem. Elesse Cream usunął z mojej twarzy zmarszczki a nawet opuchliznę pod oczami. A wszystko to w naturalny sposób!

Po wyemitowaniu reportażu, wybuchł skandal...

Po szokującym reportażu TVC, Emilia Lewańska, jedna z ważnych osób w kręgach wyższych sfer filmowych, otwarcie zaprzeczyła tym doniesieniom.
Według informacji od nieoficjalnego źródła, Pani Lewańska zniszczyła samochód jednej ze swoich najlepszych przyjaciółek kijem golfowym, ponieważ podejrzewała, że to ona ujawniła sekret. Po tym błazeńskim wybryku zamknęła się w swoim domu na 48 godzin, zwalniała swoich pracowników i krzyczała histerycznie.
Wygląda na to, iż mimo wszystko w świetle tego, co się stało, Pani Lewańska odzyskała minimum samokontroli i wykorzystała swoją furię w bardziej konstruktywny sposób. Kilka dni po wyemitowaniu reportażu, kupiła prawa do wyłącznej dystrybucji produktu na całym świecie.

Ta cudowna terapia nie jest już dostępna wyłącznie dla gwiazd.

Szczęśliwie po tym jak TVC dokonał tego niezwykłego odkrycia, Elesse Cream jest już dostępny na całym świecie. Zyskał bezprecedensową popularność zarówno w Stanach jak i w Kanadzie, a teraz Elesse Cream wchodzi na rynki europejskie i to w ekstra promocji. Prosimy mieć na uwadze, że oferta jest ważna wyłącznie przez pierwsze dwa tygodnie do wyczerpania zapasów .

To dla nas, zwykłych ludzi, jak dar z nieba! Mikropeptydy można dostać w EUROPIE! Żegnajcie zmarszczki i obwisła skóro!

Tylko 42 dni i twarz wygląda o 3, a nawet 5 lat młodziej!

Można odmłodzić skórę i odzyskać młodość odżywiając DNA skóry . Nakładając krem bezpośrednio na skórę, pozwalamy jej „przypominać sobie“ w jaki sposób się odżywiać, a tym samym zachować piękno i witalność. W zaledwie kilka dni Twoja skóra zyska naturalny, młody wygląd, a wszystkie zmarszczki zostaną wygładzone bez żadnych dodatkowych inwazyjnych zabiegów.

Sugerujemy, by sprawdzić dostępność kremu Elesse Cream, klikając tutaj:

Tutaj możesz przeczytać, w jaki sposób mikropeptydy sprawiają, że skóra wygląda 5 lat młodziej w ciągu 42 dni

Uwaga! Ilość produktów w promocyjnej cenie jest ograniczona, a zainteresowanie potencjalnych klientów bardzo duże.

Dodaj komentarz

Weronika Durczak Kupiłam te peptydy za granicą, bo trudno je tu dostać. Są one dostępne jedynie online. Rezultaty zaczęły być widoczne już po 2 tygodniach. To jeden z najlepszych zakupów, których dokonałam w całym swoim życiu!
Odpowiedz · Polub · 08.07.2024 15:10
Anna Rostyńska Można je dostać w Niemczech w formie kuracji dla skóry w salonach kosmetycznych. Kosztuje 80 euro. Polecam każdemu, bo efekty są niesamowite!
Odpowiedz · Polub · 08.07.2024 18:21
Wiola Turczyńska Ktoś próbował? Czy to działa na kobiety przed 30-stką?
Odpowiedz · Polub · 09.07.2024 19:45
Janina Korczak Wiola, tak, to działa też na młodsze kobiety. Wygląda na to, że korzystają z tego klienci z całego świata. Ja też na pewno zamówię!
Odpowiedz · Polub · 09.07.2024 20:14
Marta Dąbrowska Walczę ze zmarszczkami od lat i do tej pory nie znalazłam niczego tak skutecznego: Wydałam tyle pieniędzy na kremy, zabiegi, kosmetyczkę... Próbowałam wszystkiego. Polecam ten krem: jest tańszy, niż w salonach kosmetycznych. Raz zamówiłam i teraz kupuję znowu, ale tym razem od razu dwa opakowania, bo jest zniżka.
Odpowiedz · Polub · 10.07.2024 16:45
Zosia Filipowska Stosuję ten krem od 4 tygodni i moja skóra wygląda bardziej świeżo. Siostra powiedziała mi, że wyglądam 5 lat młodziej. Wiele osób mi to mówi! Może nie działa na wszystkich tak, jak na mnie, czyli lepiej niż mogłam oczekiwać. Moje zmarszczki zniknęły. Te peptydy są niesamowite. Dziękuję, że o tym napisaliście!
Odpowiedz · Polub · 10.07.2024 17:23
Justyna Karwowska Ja stosuję fusy z kawy, żeby pozbyć się zmarszczek.
Odpowiedz · Polub · 11.07.2024 18:08
Henryk Gałczyński Zamawiam na urodziny żony. Szukała czegoś takiego od dawna, czegoś co sprawi, że znów poczuje się piękna. Urodziny ma w przyszłym tygodniu, mam nadzieję, że mnie za ten prezent nie pośle w diabły :)
Odpowiedz · Polub · 11.07.2024 20:01
Magdalena Ułańska Stosuję formułę peptydową Elesse Cream dopiero od miesiąca. I spójrzcie na mnie! Większość zmarszczek zniknęła i cena jest super! Zamówiłam jeszcze raz, nie chcę, żeby mnie ominęła zniżka. Wzięłam trzy opakowania, dopóki jest rabat, bo naprawdę się opłaca! :)
Odpowiedz · Polub · 12.07.2024 14:33
Amelia Wilk To najskuteczniejszy produkt przeciwzmarszczkowy na całym świecie, dokładnie tak jak napisali na opakowaniu. Wyglądam i czuję się młodziej i mam więcej pewności siebie.
Odpowiedz · Polub · 12.07.2024 16:45
Radek Wolski Wow! Kobiety są takie naiwne! Wierzycie we wszystko, co przeczytacie. Nie ma sensu starać się zachować urody, kobiety po 25 roku życia zwykle nie wyglądają zbyt pięknie.
Odpowiedz · Polub · 13.07.2024 18:21
Iza Piotrkowska Radek, zamknij się! Lat nie da się zatrzymać, ale możemy coś zrobić, by pięknie się starzeć. Poza tym, ten krem naprawdę działa, przynajmniej na mnie.
Odpowiedz · Polub · 13.07.2024 20:15
Jarek Gąska Moja żona i ja kupiliśmy go razem. Wkrótce będziemy mieli po 50 lat, więc czas zacząć dbać o skórę. Stosujemy go od kilku dni i efekt już widać, uwierzcie mi! Mam nadzieję, że w waszym przypadku też zadziała.
Odpowiedz · Polub · 14.07.2024 21:45
Barbara Sułczyńska Moja znajoma i ja zamierzamy zamówić ten krem, po jednym dla każdej z nas, żeby skorzystać z promocji
Odpowiedz · Polub · 15.07.2024 15:23
Patrycja Laskowska Wczoraj wieczorem nałożyłam ten krem po raz pierwszy. Moja skóra była wygładzona i nawilżona już po kilku minutach. Jeszcze parę dni i na pewno będzie widać zdecydowaną różnicę, niezwykła skuteczność!
Odpowiedz · Polub · 16.07.2024 15:45
Lidka Pallik Stosuję go codziennie i zużyłam połowę opakowania. Efekty zapierają dech w piersiach! Pisząc to, czuję ogromne szczęście! Moje zmarszczki stały się mniej widoczne i zbladły, a skóra jest odświeżona! Zamówię znowu ten krem... tym razem cztery opakowania, bo wtedy dostanę zniżkę!
Odpowiedz · Polub · 16.07.2024 18:21
Karolina Szymańska Kilka dni temu dostałam paczkę. Po użyciu tego kremu czułam się znacznie lepiej niż przy innych i to już od pierwszego zastosowania! To najlepszy zakup, którego kiedykolwiek dokonałam. Można powiedzieć, że kosmetyki to moja pasja i interesuję się nowinkami na temat zabiegów przeciwzmarszczkowych. Więc wiem, że ten krem jest zdecydowanie lepszy niż inne metody!
Odpowiedz · Polub · 16.07.2024 19:41
Dorota Antosiak Moja siostra i ja dostałyśmy kremy kilka tygodni temu, każda po dwa opakowania. Efekty? To naprawdę działa! Wyglądamy o wiele młodziej, a nasza skóra znacznie bardziej świeżo! Efektu nie da się z niczym porównać.
Odpowiedz · Polub · 16.07.2024 15:10
Grażyna Bartoszewska Super, czy to naprawdę działa?
Odpowiedz · Polub · 17.07.2024 16:36
Mariola Michalska Słyszałam o tym środku peptydowym produkowanym w Niemczech. Ja nie próbowałam, ale córka znajomego tam mieszka i rozmawiałam z nią o tym. Super, że wreszcie mamy do niego dostęp, bo to skuteczny środek do stosowania w domu.
Odpowiedz · Polub · 17.07.2024 17:47
Aleksandra Czartoryska Odwiedzałam najdroższe salony kosmetyczne, ale już mnie na to nie stać. Ten krem to wspaniała wiadomość! Pisząc to, składam zamówienie, będę was informować o efektach!
Odpowiedz · Polub · 17.07.2024 18:21
Kasia Nałczyńska Tak, dostawa możliwa jest na terenie całego kraju.
Odpowiedz · Polub · 18.07.2024 16:45
Gosia Kostka Czemu nikt nie odpowiada? Dorota, może zamówimy razem? Myślisz, że dowożą też do Świnoujścia?
Odpowiedz · Polub · 18.07.2024 18:21
Ula Miałkowska Ok, zamówiłam! Oferują zniżkę, więc zdecydowałam się skorzystać. Będę pisać o efektach.
Odpowiedz · Polub · 18.07.2024 20:10


INFORMACJE NA TEMAT MIKROPEPTYD I DNA

Mikropeptydy są 200 razy mniejsze niż zwykłe peptydy stosowane w nowoczesnych kosmetykach przeciwdziałających starzeniu się. Ich rozmiar sprawia, że mogą przeniknąć znacznie głębiej w skórę i wywierać bezpośredni wpływ na strukturę DNA skóry, uruchamiając procesy odmładzania . Badanie przeprowadzone w Warszawie wykazało, że przy pomocy niedawno odkrytych peptyd, dosłownie każdy może cofnąć czas, sprawiając, że odmładzanie będzie coraz skuteczniejsze przy każdym zastosowaniu nowej formuły. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź oficjalną stronę produktu .Najczęściej czytane

Serum na porost włosów z cebuli i rumu

Jak marynować marchewki

Czy to nowy chłopak Taylor Swift?

Aloes - roślina nieśmiertelności

Pożyteczny owoc

Czy wiesz, że...

kolagen w Twojej skórze stale się odmładza do 25 roku życia? Później poziom produkcji kolagenu spada o 1% każdego roku. W rezultacie pojawiają się zmarszczki, obwisła skóra i inne niedoskonałości. Różne czynniki, takie jak odchudzanie, palenie, zanieczyszczenia i promieniowanie UV przyczyniają się do przyspieszenia procesów starzenia w młodym wieku. Produkcja kolagenu musi być stymulowana, jednak wyłącznie naturalnie, gdyż w przeciwnym razie może to doprowadzić do powstania różnego rodzaju niechcianych konsekwencji. Terapia oparta na peptydach to nowa metoda pozwalająca osiągnąć ten efekt. Eliminuje starsze warstwy kolagenu i stymuluje produkcję nowych, świeższych zapasów. Efekty widoczne są po 21 dniach , produkcja kolagenu nadal idzie pełną parą, co zapewnia strukturze skóry odpowiednie rezerwy. Więcej informacji na temat działania terapii znajdziesz tutaj>>>

Czekać!

Specjalnie dla Ciebie! Promocja tylko dziś, zaoferuj ceny ze zniżką 50%!
Zamówienie