Miesiąc, tyle wystarczy, abym zregenerował swoje stawy. Pozbyłem się bólu i uniknąłem operacji!

Janusz

„Wreszcie mogę żyć pełnią życia, bez bólu!”

Z upływem lat miałem coraz większe problemy z bólem w stawach kolanowych. Dorabiam sobie do emerytury jako ochroniarz, często muszę robić obchody i patrzeć, czy wszystko jest na swoim miejscu. Kiedy przenieśli mnie na nowy obiekt, byłem przerażony - jego powierzchnia była dwukrotnie większa od poprzedniego. Całe nocki w pracy na nogach - już nie wyrabiałem. Na szczęście mam kochane dzieci, które znalazły dla mnie Reviten Forte. Ulga przyszła natychmiast, teraz po bólu nie ma ani śladu.

Bogdan, 65 lat

Edward Karczmarz

Witaj,
Nazywam się Edward Karczmarz. Jestem specjalistą do spraw leczenia schorzeń o podłożu reumatologicznym i ekspertem ortopedii. Przez 18 lat swojej pracy zawodowej robię wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc osobom zmagającym się z chronicznym bólem, sztywnieniem kończyn, urazami więzadeł, chondromolacją rzepki i zwyrodnieniami.

Zużycie się stawów nie dotyczy tylko osób w podeszłym wieku, ma też różnorakie podłoże. Jednak łączy je jedna zależność - uszkodzenie chrząstki. Uraz ten powoduje nieprawidłową pracę stawu, co skutkuje jego szybszą degeneracją.

Lata mojej pracy nauczyły mnie szybkiego wyciągania wniosków, które skrupulatnie przekazuje swoim pacjentom. Najważniejszy z nich to fakt, że ból sam nie ustąpi i nie powinno czekać się na cudowne ozdrowienie, trzeba szybko działać, aby nie przerodził się on w poważne schorzenie, które uniemożliwi prawidłowe funkcjonowanie. Po drugie - środki przeciwbólowe, czyli doraźne zwalczanie stanu zapalnego nie jest rozwiązaniem prosperującym na dłuższą metę. Po trzecie nie należy skupiać się wyłącznie na obszarze bólu. Pod uwagę należy wziąć całą część ciała i otaczające mięśnie. Długo szukałem rozwiązania, które pozwoli objąć te trzy zależności.

Przez lata mojej kariery lekarskiej i naukowej szukałem idealnego rozwiązania na różnorodne problemy związane z dolegliwościami chrzęstnymi oraz ograniczeniami ruchowymi stawów. Reviten Forte okazał się być tym, czego szukałem. Ta innowacyjna receptura opiera się na naturalnych składnikach. W wynalezieniu jej pomogła wiedza z zakresu biologii, chemii i fizyki. Formułę tę odkryłem po jednej z konferencji w USA. Najważniejsze jest to, że każdy może przyjmować Reviten Forte w zaciszu własnego domu. Nie trzeba przechodzić kosztowanych terapii, aby skorzystać z efektów stosowania kapsułek.

To, co ważne, to konstrukcja innowacyjnego składu w kapsułkach. Wyselekcjonowane substancje odżywiają i regenerują chrząstki i stawy. Dzięki nim blokowane są bodźce bólowe, a w konsekwencji dochodzi do eliminowania źródła bólu. Dodatkowo składniki, z których wykonane są kapsułki, mają za zadanie docierać bezpośrednio do źródła bólu, skutecznie poprawiając krążenie krwi, przez co dochodzi do szybszej regeneracji tkanek i komórek. Skutkuje to znacznym zwiększeniem wydolności układu mięśniowego. Badania wykazują, że nadwyżka ta wynosi ponad 200%. Innowacyjna formuła kapsułek pozwala na regenerację stawu przez całą dobę. Efekt wzmocnionych chrząstek i mięśni oraz zwiększenie zakresu ruchu, widoczne jest już po 72 godzinach.

Czy te kapsułki oznaczają koniec problemów ze stawami i przywrócą maksymalną sprawność ruchową? W czym tkwi sekret działania?

Został opracowany złoty środek w walce ze schorzeniami stawów. W Reviten Forte znajduje się całkowicie innowacyjny skład. Łączy w sobie wiedzę medyczną oraz odkrycia z dziedziny biologii, chemii i fizyki. Dzięki tej formule regenerują się uszkodzone i osłabione komórki, co skutkuje stopniową regeneracją stawów i chrząstek. Substancje aktywne obecne w Reviten Forte hamują bodźce bólowe, a w końcowym rozrachunku je eliminują. Dodatkowo krew staje się bardziej natleniona i transportuje większą ilość substancji odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Taka krew ma niesamowitą siłę ultraszybkiej regeneracji tkanek dotkniętych deformacją i stanem zapalnym. Kluczową rolę odgrywa właśnie innowacyjny skład kapsułek. Co ważne, uwalnianie substancji czynnych trwa przez całą dobę. Niemal natychmiast odblokowują stawy, zwiększają zakres ruchu w stawach i pomagają w wykonywaniu codziennych czynności. Przemyślany skład, którego użyto w kapsułkach, pozwala odpowiednio regenerować obolałe miejsce. Regularne przyjmowanie kapsułek, oprócz oczywistych efektów w obrębie stawu, pomaga uzyskać odpowiednią postawę ciała.

Reviten Forte to:

 • Maksymalne działanie

  Reviten Forte w skuteczny sposób umożliwi pozbycie się bólu, obrzęku i zmniejszonej ruchomości stawów.

 • Gwarancja efektów

  Działanie Reviten Forte zostało potwierdzone przez światowej sławy specjalistów, jako najlepsza metoda na schorzenia układu stawowo - mięśniowego.

 • Brak skutków ubocznych

  Reviten Forte to remedium dla wszystkich zmagających się z bólem i problemami ze stawami. Bez znaczenia na wiek i sposób powstania urazu. Nie wywołuje żadnych efektów ubocznych. Można go stosować razem ze swoimi lekami.

Krystyna

„Teraz jesteśmy dziadkami na medal!”

Zabolało mnie, gdy córka zostawiła u mnie wnuczka, a ten rozpłakał się, że woli zostać z drugą babcią (od strony zięcia). Powiedział, że tutaj się nudzi - babcia tylko leży na kanapie i nie chce się z nim bawić. To jednak była prawda. Rodzice zięcia są młodsi, mają więcej energii do opieki nad Tomkiem. Nie dałam jednak za wygraną. Próbowałam zmobilizować się do bycia wymarzoną babcią, ale ból był nie do zniesienia. Od lat dokuczało mi biodro, nawet zwykłe zakupy były dla mnie udręką, nie miałam nawet siły na spacer. Reviten Forte bierzemy obydwoje z mężem, a wnuczek już nie narzeka. Nic nas nie boli, mamy siłę na zabawę i już nie jesteśmy „tymi gorszymi”.

Grażyna, 67 lat

Uporanie się z dolegliwościami może być:

 • Szybkie - odzyskaj sprawność w niecałe 4 tygodnie
 • Bezpieczne i naturalne - Żadnych inwazyjnych i bolesnych metod
 • Wygodne i bezproblemowe użytkowanie - dokładnie dobrany skład zapewnia szybkie i długotrwałe efekty

Zadowoleni klienci to gwarancja działania Reviten Forte. Nie można jednak kupować kota w worku i należy zastanowić się - dlaczego te kapsułki działają?

Odpowiedź jest zaskakująco prosta - to nie żadna chemia, tylko nauka oparta o naturalne składniki, które - zgodnie z ludzką genetyką - są kompatybilne z naturalnym procesem regeneracji chrząstek stawowych.

Skuteczne, naukowo udowodnione działanie składników:

Ekstrakt 4:1 z owocu dzikiej róży

Kadzidłowiec

Posiada wiele właściwości prozdrowotnych. W bezpieczny sposób łagodzi ból i poprawia ruchomość stawów. Skutecznie zmniejsza obrzęk stawów i regeneruje chrząstki. Za jego zbawienne działanie na stawy odpowiadają kwasy bosweliowe, które wykazują dodatkowo działanie przeciwbakteryjne i przeciwnowotworowe.

Kolagen z ryb morskich

Kwas hialuronowy

Jest to podstawowy składnik mazi stawowej. Znacząco ochrania chrząstkę przed tarciem oraz przeciążeniem. Wzmacnia stawy, zapobiegając ich destrukcji i uzupełnia niedobory mazi stawowej. Codzienne stosowanie znacząco łagodzi objawy bólowe i zwiększa zakres ruchu w stawach.

Witamina C

Hydrolizat kolagenu

Znacząco wspomaga regenerację uszkodzonych stawów. Reguluje ich elastyczność, dzięki temu jest produkowana odpowiednia ilość mazi stawowej zabezpieczającej staw przed tarciem. Jego stosowanie znacznie regeneruje stawy i umożliwia pełny zakres ruchu wewnątrz niego. Zapewnia bezbolesne działanie wewnątrz stawu.

β-alanina

Cynk

Działa regenerująco na stawy i chrząstki. Zabezpiecza stawy przed degeneracją, co jest bardzo ważne dla ich prawidłowego działania. Dodatkowo wspomaga niwelowanie reumatyzmu i osteoporozy. Odpowiada za prawidłowe gojenie się ran.

Warto wiedzieć! Mały odsetek osób może być opornych na tę innowacyjną metodę. Pomimo tego producent jest pewny odniesionego sukcesu, dlatego daje gwarancję.

GWARANCJA NIEZAWODNOŚCI

Producent gwarantuje, że jeśli z jakiegokolwiek powodu pacjent nie będzie zadowolony z obiecywanych efektów, kuracja okaże się nieodpowiednia, po odesłaniu opakowaniu zostaną zwrócone pieniądze.

Cena Reviten Forte

Producent stawia przede wszystkim na jakość sprzedawanego produktu. Tutaj można zakupić oryginalny, przebadany produkt.

Aby złożyć zamówienie na Reviten Forte, należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

Wypełnij formularz zamówienia znajdujący się u dołu ekranu.

Czas realizacji zamówienia to około 2-3 dni. Potem wszystko zależy od Ciebie! Korzystaj regularnie, a zobaczysz zaskakujące efekty. Jeśli produkt nie zadowoli Cię w 100% procentach, po prostu odeślij puste opakowanie, a producent zwróci Ci pieniądze - bez zbędnych formalności.

Jesteśmy pewni, że w mniej niż miesiąc pozbędziesz się chronicznego bólu i powrócisz do dawnej aktywności.

Jeśli chcesz zamówić Reviten Forte wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie. Opłata zostanie pobrana przy odbiorze przesyłki.

TUTAJ ZAMÓWISZ REVITEN FORTE

Stara cena: 299PLN

Nowa cena: 137PLN

Reviten Forte

ZAMÓW TERAZ