„Problemy z plecami i stawami to bezpośrednia droga do nieuniknionej niepełnosprawności!” Jak leczyć i zapomnieć o bólu - mówi Adam Nawrocki, doktor nauk medycznych, profesor Państwowej Organizacji Zdrowia.

Profesor Adam Nawrocki jest jedynym polskim reumatologiem, który jest regularnie zapraszany do przemawiania w głównych amerykańskich instytutach badawczych i klinikach.We współczesnym świecie choroby stawów występują u 79% osób powyżej 47 roku życia (33% u osób powyżej 28 roku życia). Najbardziej niebezpieczną rzeczą w tych chorobach jest to, że z czasem nie ulegną już poprawie: jeśli chory staw nie zagoi się całkowicie, chrząstka ulegnie zniszczeniu, co oznacza, że ​​ból i dyskomfort będą się tylko zwiększać. Pojawienie się zapalenia stawów lub choroby zwyrodnieniowej stawów powoduje ból, dyskomfort, ograniczoną ruchomość stawów i przeszkadza w pełnej aktywności fizycznej. Ale dziś te choroby stawów można skutecznie wyleczyć w domu w jak najkrótszym czasie.


- Dr Nawrocki, jak niebezpieczne są choroby stawów?

‍‍‍‍‍‍‍‍
W rzeczywistości wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, że ból stawów to naprawdę niebezpieczna choroba i nie docenia konsekwencji. Wiele osób ma nadzieję, że z czasem wszystko samo zniknie lub starają się nie myśleć o problemie, ale nic nie odchodzi samo. Ból stawów jest objawem ciężkiej choroby zwyrodnieniowej, która powoduje rozpad chrząstki i zużycie stawów. Z powodu ciągłego bólu i ściśnięcia nerwów osoba doświadcza chronicznego stresu, który prowadzi do zwiększonego ciśnienia i bólów głowy.

Niestety, jeśli choroby stawów, takie jak zapalenie stawów lub choroba zwyrodnieniowa stawów, nie zostaną wyleczone na czas, może to prowadzić do poważnych konsekwencji, w tym niepełnosprawności.


W rzeczywistości osoba, która nie traktuje problemów ze stawami wystarczająco poważnie, żyje z tykającą bombą zegarową. I szczerze mówiąc, nie rozumiem, dlaczego ludzie tak bardzo zaniedbują swoje zdrowie. Obecnie istnieją dość skuteczne metody leczenia chorób układu mięśniowo-szkieletowego. Po 4 tygodniach ten problem może zniknąć na zawsze.

- Masz na myśli operację?

- Oczywiście, że nie. A co więcej, chcę odwieść wszystkich od takich operacji. Pomimo szybkości operacji mają wiele negatywnych konsekwencji dla zdrowia ludzkiego, aż do ryzyka częściowego lub całkowitego paraliżu.

Ale główną wadą interwencji chirurgicznej jest to, że jest to tylko eliminacja objawów - eliminowane są konsekwencje choroby, a nie jej przyczyny.

Ponieważ przyczyna pozostaje, problem powróci w przyszłości. I bardzo szybko, w ciągu roku lub dwóch. Aby raz na zawsze zlikwidować choroby kręgosłupa i stawów, konieczne jest wyeliminowanie przyczyny, która jest sprawcą reakcji zapalnej w uszkodzonym stawie. Na skutek zaburzeń nerwowych i naczyniowych chory staw traci zdolność do samodzielnej odbudowy swojej struktury chrzęstnej, w wyniku czego nasilają się objawy choroby.
Stopniowo pojawiają się choroby zwyrodnieniowe: pierwszym objawem będzie krótkotrwały ból nóg po męczącym dniu. Z czasem ból stawów przestanie ustępować po odpoczynku, a każdemu ruchowi będzie towarzyszyć ból.

Jeśli uszkodzona chrząstka nie jest leczona, nawet młoda osoba jest narażona na utratę stawu. W bardziej zaawansowanym przypadku konieczne jest usunięcie chorego stawu i założenie sztucznej protezy. Protetyka to skomplikowana operacja. Często operacjom tym towarzyszy duża utrata krwi i konieczność użycia krwi dawcy. Ale proteza nie jest panaceum. Istnieje wysokie ryzyko wystąpienia choroby zakrzepowo-zatorowej podczas protetyki. Nawet pomimo zapobiegania nowoczesnymi środkami, ta komplikacja często kończy się śmiercią. Dlatego kategorycznie sprzeciwiam się protetyce. Należy pielęgnować stawy i chrząstki, dopóki nie ulegną uszkodzeniu.

- Jaką radę dałbyś osobom cierpiącym na ból stawów?

‍‍‍‍
- Nie oszczędzaj na swoim zdrowiu. Ulecz się, zanim będzie za późno! Teraz mieszkańcy Polski mają możliwość skorzystania z ogólnopolskiego charytatywnego programu opieki zdrowotnej. Dzięki temu programowi każdy może otrzymać kapsułki Reviten Forte. Produkt jest przeznaczony do leczenia schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego, Reviten Forte wykazuje fenomenalną skuteczność. To narzędzie zostało opracowane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowców, więc Reviten Forte pomaga prawie każdemu.

Skuteczność tych kapsułek wynika z trzech ważnych działań. Po pierwsze, ten produkt zatrzymuje reakcję zapalną i łagodzi ból. Po drugie, produkt ten przywraca pracę naczyń krwionośnych i nerwów w uszkodzonym stawie, dzięki czemu uszkodzona chrząstka otrzymuje w pełni korzystne pierwiastki śladowe. Po trzecie, kapsułki te stwarzają w uszkodzonym stawie idealne warunki do tworzenia nowych komórek. Komórki te odtwarzają tkankę chrzęstną, z której zostały utworzone. Dlatego chrząstka może zostać przywrócona w 4-5 tygodni!                 

‍‍‍‍‍‍
Reviten Forte - to nowy i bardzo skuteczny produkt: został opracowany w USA wraz z Niemcami, Izraelczykami i Polakami. W jego tworzeniu brali udział najlepsi naukowcy świata. Ze względu na to, że ten produkt składa się z naturalnych składników, wykluczone jest uszkodzenie ciała. Ten pozytywny czynnik pozwala na stosowanie kapsułek w domu bez pomocy lekarzy. Dzięki preferencyjnemu programowi mieszkańcy Polski mogą zamówić kapsułki.

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w tym programie?

Aby otrzymać kapsułki Reviten Forte należy spełnić następujące warunki:

• Wyłącznie do użytku osobistego:
Ten środek ma na celu zwalczanie spekulantów, którzy chcą kupić Reviten Forte w dużych ilościach i odsprzedać je po zawyżonej cenie.
• Wypełnij oficjalny formularz zamówienia:
Oficjalny formularz zamówienia jest gwarancją jakości produktu i ochrony przed spekulantami.

Do na stanie:
15 szt.

Zamów już teraz!

Aby otrzymać preparat «Reviten Forte» W PROMOCYJNEJ CENIE 137 pln* wypełnij następujące pola:

PROMOCJA obowiązuje do (włącznie)


  • *cena za opakowanie

Komentarze:

Adrianna Jurajska

Mama została uratowana dzięki tym kapsułkom! Jak napisano tutaj, stawy stały się bardzo zaognione, a moja mama przestała chodzić w zeszłym miesiącu! Reviten Forte bardzo pomogło. Zamówiłam jeszcze dwa opakowania w trakcie trwania programu rabatowego. Specjalista powiedział, że w tej cenie zostało kilka sztuk.

Mateusz Dzień

Uprawiałem sport i przypadkowo skręciłem nogę. W ciągu tygodnia ból nasilił się, rozwinął się artretyzm. Znajomy polecił te kapsułki, które zniwelowały wszystkie objawy w zaledwie kilka dni! DZIĘKUJĘ CI!

Marina Wolska

Próbowałam już Reviten Forte. To naprawdę najlepsze rozwiązanie na ból stawów. Od pięciu lat mam artretyzm. Przez całe życie miałam brać tabletki i zastrzyki, ale w końcu po kuracji Reviten Forte, ból ustąpił. W pełni. Polecam każdemu, kto ma problemy z plecami i stawami.

Agata Kossakowska

Przez wiele lat cierpiałam na ból pleców i myślałam, że nigdy nie zniknie. Teraz Reviten Forte - to jedyny produkt, który naprawdę mi pomaga!

Anna Zadrożna

Mój mąż ma chorobę zwyrodnieniową stawów. Poszliśmy do jednego lekarza, potem do drugiego. Ale teraz jest nadzieja: zamówiliśmy kapsułki tydzień temu, mój mąż jest bardzo zadowolony. Zaczął pomagać mi w domu, niosąc ciężkie torby. Dobrze, że współczesna nauka szanuje ludzi!

Adam Bielski

Mój ojciec ma 81 lat. Często skarżył się na ból w kolanach i łokciach. Cztery tygodnie temu poprosiłem go, aby spróbował Reviten Forte, i teraz widzę go aktywnego i szczęśliwego. Znakomity produkt!

Beata Potocka 

Podoba mi się ten produkt. Dobrze, że istnieje program preferencyjny! Lek został dostarczony bardzo szybko! Reviten Forte pomogło mi już po pierwszej kuracji: mój ból w dole pleców został znacznie zmniejszony już po 4 tygodniach! Wreszcie udało mi się spać spokojnie! A po 5 tygodniach mogłam żyć pełnią życia i przestać prosić męża o pomoc. Teraz mogę się schylać bez bólu!

Grzegorz Doborski

W pełni zgadzam się, że jest to zaawansowane narzędzie. Od 8 lat bolały mnie plecy, długo nie mogłam chodzić. Kapsułki te złagodziły ból pleców i po 30 dniach poczułem się zdrowy. Polecam całej rodzinie!

Sylwia Podborska

O tych kapsułkach dowiedziałam się od mojej siostry, która cierpiała na ból stawów po kontuzji w wypadku. To Reviten Forte pomógł jej wyzdrowieć. Miała wybór: poddać się operacji w szpitalu lub skorzystać z Reviten Forte. Jestem wdzięczna, że ​​moja siostra uciekła ze szpitala i teraz prowadzi zdrowy tryb życia.

Cecylia Gruz

O tym produkcie dowiedziałam się od mojego brata mieszkającego w USA. Pracuje tam jako chirurg i zaleca stosowanie Reviten Forte do leczenia stawów.

Natalia Wojciechowska

Udało mi się zamówić Reviten Forte w ramach programu rabatowego. Dostawa w 2 dni. Teraz leczę mamę tym produktem. Są już efekty!

Andrzej Górski

Używałem tych kapsułek po kontuzji pleców. Ten lek polecił mi lekarz. Udało mi się wyleczyć plecy w 1 miesiąc, a teraz zawsze mam Reviten Forte w domu na wszelki wypadek!

Robert Morszczyk

Całe życie prowadziłem siedzący tryb życia, co spowodowało osteochondrozę. Gdyby nie Reviten Forte, nie mógłbym teraz chodzić! Muszę podziękować współczesnej medycynie, gdyby nie ona, byłbym teraz inwalidą.

Gracja Rozmus

Dzięki!! Zarezerwowane ze zniżką!                  
v