Ochrona kręgosłupa i stawów jest możliwa w każdym wieku, też po 50 roku życia!

Choroby stawów można leczyć oraz skutecznie im zapobiegać również u starszych osób.

Doświadczony specjalista - Zawistowski - twierdzi, że jest w stanie wyleczyć stany zapalne, zwapnienia, zaburzenia kostnienia śródchrzęstnego, które uśpione w organizmie człowieka przez 18 lat, nagle się uaktywniają. Przyznaje również, że udało mu się wyleczyć 80- letnią kobietę cierpiącą z powodu rzadkiej choroby stawów w zaledwie kilka miesięcy. Według profesora odpowiednio leczone bóle stawów znikają w ciągu kilku dni! Rozchwytywany specjalista, po występie na żywo w znanej telewizji, zgodził się udzielić nam wywiadu!

Dzień dobry, Panie Profesorze. Czy stany zapalne i choroby stawów są nieuniknione u osób w starszym wieku?

Witam Pani redaktor, oczywiście, że nie! Największym problemem starszych osób jest zaufanie tylko do jednego lekarza, nawet jeśli jego metody leczenia nie przynoszą żadnych rezultatów. To jest największy kłopot! Uważam i mam doświadczenie, że zarówno choroby stawów, bóle kręgosłupa, jak i uogólniając cały szkielet, można z powodzeniem leczyć w każdym wieku. Niektórzy powiedzą, że to kwestia cudu… nic bardziej mylnego, to jest czysta nauka.

Wystarczy poznać sekret jak skutecznie i w łatwy sposób leczyć stawy w domu. Tysiące moich pacjentów właśnie tak dba o swoją kondycję zdrowotną.

W takim razie, w czym tkwi sekret?

Najważniejsze jest poznanie źródła bólu. Choroby stawów mogą mieć 147 różnych przyczyn, ale konsekwencja zawsze jest taka sama: utrata elastyczności w stawach, chrząstkach, kręgach, co powoduje ogromny ból i sztywność. Jest to w gruncie rzeczy normalne - spowolnione krążenie krwi powoduje zużywanie się zapasów kolagenu.

Tak naprawdę na tym polega cały sekret. Musimy zregenerować komórki, wtedy zadbamy o swoje stawy.

Czy spotyka się Pan ze stwierdzeniem, że po 50 roku życia leczenie stawów i chrząstek jest niemożliwe?

To jest właśnie największy absurd, jaki słyszę od pacjentów. Ja sam jestem świetnym przykładem na nieprawdziwość tego założenia. Miałem zdecydowanie ponad 50 lat, kiedy wstałem z wózka inwalidzkiego po kontuzji.

To fantastycznie! Czy udało się Panu podnieść kogoś jeszcze z wózka inwalidzkiego?

Tak i to zdecydowanie więcej niż raz. Przychodzą do mnie zwykli ludzie, po 40 roku życia, zmęczeni bólem i niemożnością prowadzenia normalnego trybu życia. Często ich problemy są podobne: bóle stawów, uciśnięte nerwy, zapalenie korzeni nerwowych. U większości z nich bóle te nasiliły się wraz z wiekiem.

Pacjenci skarżą się na uporczywy ból, kłopoty z chodzeniem czy siadaniem. To zwykli ludzie, nie osoby niepełnosprawne czy sportowcy. Są zmęczeni i zrezygnowani. Nie pozwalam im się nad sobą użalać, wolę od razu zacząć działać i regenerować stawy.

W jaki sposób Pan to robi?

Do tej pory pomagałem moim pacjentom przy pomocy 96 ćwiczeń i pracy z trenerami. Była to skuteczna metoda, lecz długa i trudna. Byłem przekonany, że istnieje jakiś łatwiejszy sposób. Wiedziałem też, że ludzie nie mają czasu ani pieniędzy, aby codziennie ćwiczyć z fizjoterapeutą, czy chodzić na siłownie. Chciałem im pomóc.

Świetnie! Może Pan powiedzieć o tym więcej?

Z przyjemnością. Nasz ośrodek był jedynym w Polsce, który otrzymał dostęp do zupełnie nowego, certyfikowanego środka do leczenia zapalenia, zwyrodnienia i bólu stawów. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony, nie wierzyłem, że jest on naprawdę skuteczny. Do czasu badań, które mnie bardzo zaskoczyły. Nasze testy wykazały, że 4567 pacjentów całkowicie pozbyło się jakichkolwiek dolegliwości. W procentowym przeliczeniu stanowiło to ponad 94%. Pozostałe 5,6% potwierdziło poprawę. Jedynie 0,4% nie zauważyło żadnej zmiany.

Co to za środek?

To przede wszystkim przełom! Reviten Forte pozwala zapomnieć o dotychczasowych dolegliwościach i wyeliminować zaledwie w ciągu kilku dni! Bardziej zaawansowane przypadki wymagają dłuższego stosowania, ale nadal jest to o wiele krótszy czas niż wymagające ćwiczenia. Na opracowanie tej formuły wydano niebotyczne kwoty, a kolejne miliony zostały przeznaczone na dystrybucję w Polsce.

Co to oznacza, że Reviten Forte będzie dostępny jedynie w Polsce?

Na ten moment producent dystrybuuje go tutaj, ale nie wykluczamy rozpowszechnienia go na całą Europę po nowym roku. Dodatkowo można go zamówić telefonicznie, z Polski na każdy zakątek świata.

Jak działa Reviten Forte, na czym polega kuracja?

To czysta nauka i wiele lat badań. Reviten Forte to kompozycja naturalnych składników, które siedmiokrotnie szybciej regenerują i odżywiają stare, martwe komórki. Po prostu stopniowo je odmładzają. Już po pierwszym użyciu aktywuje się ponad 930000 komórek usprawniających stawy i chrząstki. Tylko na tym polega cały proces. Ustabilizowanie zachwianej kondycji komórek jest najważniejsze.

To niesamowite! Proszę powiedzieć, co to dokładnie oznacza dla osób zmagających się z problemem?

Reviten Forte w naturalny sposób aktywuje organiczną regenerację komórek, jednocześnie łagodząc zespół bólowy. Kurację uznajemy za zakończone po kilku tygodniach. Zalecamy jednak powtórzenie całego cyklu, aby zapobiec nawrotom.

Czy Reviten Forte pomaga jedynie na choroby zwyrodnieniowe stawów i stany zapalne?

Nie, właśnie o to w tym chodzi. Reviten Forte działa na poziomie komórkowym. Zatem jego działanie dotyka wszystkie rodzaje zaburzeń związane ze stawami czy kręgosłupem. Zapalenie korzonków, reumatyzm, rwa kulszowa, przepuklina dysku, a nawet siniaki, urazy i wiele innych. Cała gama problemów, z którymi na co dzień borykają się miliony ludzi.

Z tego, co Pan mówi, Reviten Forte ma bardzo duże spektrum działania. On jedynie łagodzi ból, czy ma szersze działanie?

Reviten Forte w pierwszej fazie działania łagodzi ból, wycisza dolegliwości, a następnie regeneruje chrząstki i stawy. W ostatecznym rozrachunku eliminuje przyczynę problemu. Po prostu całościowo rozprawia się z chorobą. Nadal jestem ogromnym zwolennikiem sportu i ćwiczeń, ale wiem, że wiele osób nie ma na nie siły i czasu. Dlatego formuła Reviten Forte jest najlepszą, najszybszą i najskuteczniejszą metodą na pozbycie się problemu.

Sądzę, że wiele osób chciałoby skorzystać z Reviten Forte, gdzie będzie można go dostać?

Początkowo chcieliśmy, aby był dostępny we wszystkich aptekach, jednak pojawił się problem. Przemysł farmaceutyczny boi się o swoją branżę… Jeśli istnieje środek działający na tak wielu płaszczyznach, po co kupować inne. To byłby ogromny cios dla farmaceutów. Ludzie wciąż kupują niezliczone ilości lekarstw, a ich brak skuteczności wszystko napędza.

Dystrybuujemy Reviten Forte jedynie przez oficjalną stronę internetową producenta, dzięki temu wyeliminowaliśmy ryzyko kupna podrobionego produktu.

Oczywiście ma to również ogromne plusy. TUTAJ

Nasza metoda ma niewątpliwy plus - niepotrzebne są wizyty lekarzy, pacjenci mogą skutecznie walczyć z problemami zdrowotnymi w domu. Reviten Forte wysyłany jest pocztą albo kurierem. Można płacić przy odbiorze, bez wychodzenia z domu… Nie chcę nikogo na siłę przekonywać, ale z łatwością można sprawdzić skuteczność na własną rękę - wystarczy wypróbować dostępne w aptece środki. Prawda i tak wyjdzie na jaw. Nic nie zastąpi Reviten Forte.

Bardzo dziękuję Panu za ten wywiad. Czy chciałby Pan powiedzieć coś jeszcze naszym czytelnikom?

Oczywiście, chciałbym tylko ostrzec, że problemy ze stawami czy kręgosłupem coraz częściej dotyczą młodszych osób, nie tylko osób starszych. Nawet łagodny, ale regularny ból jest objawem, którego nie powinno się ignorować. Warto zadbać o swoje zdrowie, kiedy nie jest jeszcze za późno.

Najważniejsze: choroby wpływające na kręgosłup czy stawy nie tylko nie pozwalają na normalne funkcjonowanie. Przede wszystkim mogą skracać życie nawet o kilkanaście lat.

P.S. Specjalista postanowił zaoferować zniżkę na formułę Reviten Forte dla pierwszych 50 kupujących! Nie zwlekaj! Wejdź na stronę już teraz. Być może to Ty znajdziesz się w gronie szczęśliwców!

Kliknij tutaj, aby odebrać kapsułki Reviten Forte z 55% rabatem >>>>

Prowadzący wywiad:
Mateusz Makowski

Reviten Forte
ZAMÓW REVITEN FORTE

Komentarze

Teresa
dzisiaj

Niestety coraz młodsze osoby zmagają się z problemami ze stawami ja jestem dosyć młoda bo mam 32 lata ale moje kolana są w kiepskim stanie właśnie zamówiłam kurację!

Ewelina
dzisiaj

Faktycznie, te kapsułki zadziałały dokładnie tak, jak było to opisane w wywiadzie. Miałam bóle kręgosłupa, po stosowaniu zniknęły od razu.

Antek
dzisiaj

Byłem sportowcem i dosyć mocno uszkodziłem sobie kilka stawów. Po Reviten Forte wzmocniły się i nie bolą, super ze na nie trafiłem.

Bartek
dzisiaj

Zamówione, moja siostra która jest lekarzem też mi to polecała. Boli mnie kręgosłup od pracy fizycznej. Paczka ma być jutro.

Magdalena
dzisiaj

Ból pleców znam to doskonale tylko u mnie znów to było w odcinku lędźwiowym ale Reviten Forte zadziałał już w ciągu kilkunastu godzin i od tej pory bólu nie ma

Halina
dzisiaj

Ja stosuje już jakiś czas i faktycznie jest poprawa jeśli chodzi o mój staw biodrowy bo tu był problem

Beata
dzisiaj

Bardzo szybko łagodzi ból a potem w zupełności go zwalcza ale co ważne eliminuje przyczyne tego bólu

Bogusław
dzisiaj

Bardzo polecam szczególnie na stawy mnie szybko postawił na nogi

Robert
dzisiaj

Czyli mówicie, że pomoże na rozwalone kolana?

Krzysiek
dzisiaj

Czyli zamawiam pod tym linkiem? Też mam rekomendacje od specjalisty wiec chce to wypróbować

Krystyna
dzisiaj

Jaka cena?

Ewelina
dzisiaj

Pięknie napisane i dziekuje za ten post bo tez szukam czegos co zkliwiduje te problemy od siedzenia przed komputerem