Kobieta nie mogła lecieć do Turcji, dlatego że… wyglądała za młodo!

|

Niesamowita historia rozegrała się w Warszawie na lotnisku. Podczas odprawy na regularny 45-letnia Karolina M. została zatrzymana podczas kontroli paszportowej. Powodem była rozbieżność między zdjęciem paszportowym a jej twarzą.

Pomimo protestów kobiety, która twierdziła, że ​​jej paszport, a po prostu użyła specjalnego kremu przeciwstarzeniowego, Karolina M. została zatrzymana i przewieziona na posterunek policji na lotnisku Wnukowo.


Wyobraź sobie zdziwienie policji, gdy córka Karoliny pośpieszyła na lotnisko i okazało się, że to naprawdę paszport Karoliny M! Ta kobieta ma naprawdę 45 lat, a wygląda dużo młodziej.

Pracownik kontroli paszportowej nie uwierzył kobiecie

Okazuje się, że w półtora miesiąca kobieta stała się 15 lat młodsza! Tak nie może być! Nawet gdyby operacja plastyczna została wykonana miesiąc, nadal będzie to widoczne na jej twarzy!

Zatrzymana powtarzała coś o pewnym kremie o nazwie SilkTouch. Pracownicy lotniska byli jednak mocno przekonani, że stoi przede nimi oszustka, która posługując się skradzionymi dokumentami, próbuje opuścić kraj. Teraz lotnisko próbuje rozwiązać sprawę z Karoliną M.

- Kiedy zmieniałam paszport, nawet nie wiedziałam o tym środku przeciwstarzeniowym. A potem dostałam prezent w postaci SilkTouch. Sama nie spodziewałam się po nim takiej skuteczności. Ale do tego czasu paszport był już gotowy i zostało w nim nieaktualne zdjęcie – wyjaśnia Karolina M.


W międzyczasie toczy się spór, a Karolina próbuje odpocząć w domu. Nie wyszło z Turcją, ale kobieta nie traci optymizmu i sądząc po zdjęciach, czuje się świetnie.

Postanowiliśmy dowiedzieć się o co chodzi z kremem SilkTouch i w czym tkwi jego odmładzający sekret. W tym celu przeprowadziliśmy rozmowę z jednym z producentów, Marią Konopko.

Szczerze mówiąc, rozumiemy pracowników lotniska. Teraz Karolina M. naprawdę nie wygląda jak na jej zdjęciu paszportowym. Po lewej zdjęcie paszportowe, po prawej - tak teraz wygląda Karolina.


Po odmłodzeniu przy pomocy SilkTouch mama i córka wyglądają prawie w tym samym wiekuPostanowiliśmy dowiedzieć się o co chodzi z kremem SilkTouch i w czym tkwi jego odmładzający sekret. W tym celu przeprowadziliśmy rozmowę z jednym z producentów, Marią Konopko.


Dziennikarz: Czy słyszała Pani o sytuacji na lotnisku? Czy to możliwe, że ten krem aż tak odmładza kobiety?

Maria Konopko: W rzeczywistości SilkTouch to prawie jak same zastrzyki z botoksu. Zawierają podobne składniki aktywne. Oznacza to, że SilkTouch usuwa również hipertoniczność z mięśni, dzięki czemu zmarszczki mimiczne zostają wygładzone.

- Jak się dowiedzieliśmy, SilkTouch w USA i krajach europejskich jest obecnie używany coraz częściej niż botoks. Co dokładnie sprawia, że ludzie go tak chętnie używają?

Maria Konopko: Musimy przyznać, że w ostatnich latach, udało się zrobić ogromny krok w kosmetologii przeciwstarzeniowej. W porównaniu z botoksem jest to już środek nowej generacji. Nie jest to jednak zaskakujące, bo wynaleziono go 50 lat później! W przeciwieństwie do botoksu, odmładzanie SilkTouch nie wymaga zastrzyków, które powodują powikłania w 30% przypadków.

Po drugie, SilkTouch można stosować tam, gdzie nie zaleca się stosowania botoksu – okolice oczu, trójkąt nosowo-wargowy i dekolt. I wreszcie SilkTouch można używać w domu. Wizyty w klinice są teraz opcjonalne.


Pozostaje mi tylko dodać, że krem ​​SilkTouch, który przeszedł testy certyfikacyjne w Centrum Dermatologii i Kosmetologii, stał się dostępny również w Polsce. Można go zamówić na stronie oficjalnego dostawcy.


Zamów SilkTouch na stronie producenta >>>


Opinie:

Natalia | 17 min. temu | Link do komentarza

Mój przyjaciel również został zatrzymany na lotnisku. Nieważne, gdy pojawią się paszporty biometryczne, problem zniknie.

Olga | 57 min. temuLink do komentarza

Też chcę takie odmłodzenie! W tym celu wyrażam zgodę na usunięcie z lotu!

Andżelika | 1 godz. temuLink do komentarza

Więc co tam? News zawiera link do strony. Zamawiasz i jesteś!

Stanisława | 1 godz. temu Link do komentarza

Popieram! Bardzo skuteczny środek na worki pod oczami! Drobne zmarszczki również szybko znikają.

Olga | 1 godz. temu Link do komentarza

Ja też tak chcę. Nie ma innej opcji, kupuję ten SilkTouch!

Anastazja | 2 godz. temu Link do komentarza

Dzień dobry! Mam 45 lat i oczywiście mam zmarszczki wokół oczu. Chcę wypróbować ten krem, bardzo podobało mi się, jak odmłodził twarz Karoliny. Chcę usunąć te zmarszczki i przywrócić moim oczom dawną urodę.

Wiktoria | 2 godz. temu Link do komentarza

Jedna z koleżanek przywiozła mi SilkTouch z Izraela, efekt jest super! Chwalę się po miesiącu stosowania
Wszystkie artykuły

Artykuł: Donieck zrzekł się niepodległości

Artykuł: Co robić by mieć piękne włosy?

PRZECZYTAJ TAKŻE


Nowe życie blogerów


Chiny tylko dla Chińczyków


10 rzeczy, których nie wiesz o Xphonie


5 powodów, by nie jeść fast foodów


Książki nie są już potrzebne


Jak ugotować obiad bez piekarnika


7 programów telewizyjnych do oglądania ich z dziećmi


22 praktyczne sposoby na pokonanie upału


Jak powiedzieć szefowi, że potrzebujesz urlopu


23 cytaty Ernesta Hemingwaya o życiu


Dlaczego musisz poznać najlepsze zabytki na świecie?