EKSPRESOWE ODMŁODZENIE

Japońskie kosmetyki słyną nie tylko z maseczek BB, ale także z produktów przeciwstarzeniowych do twarzy. Popularność produktów do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów Made in Japan rośnie z każdym dniem. Sekret sukcesu japońskich kosmetyków tkwi w najnowszych zdobyczach naukowców, starożytnych tradycjach, organicznych składnikach i, co najważniejsze, w ich skuteczności!

Japończycy są najdłużej żyjącym narodem. Średnia długość życia kobiet w tym kraju wynosi 85 lat. I bardzo trudno jest ocenić wzrokowo, ile lat ma Japonka. A chodzi o kosmetyki używane przez Japonki.

Spójrz na te zdjęcia:

Masako Mizutani urodziła się w 1968 roku i jest gospodynią domową. Ma 2 dzieci. Jej najstarsza córka wkrótce skończy 20 lat! A sama Masako ma 49 lat.

W jednym z japońskich talk show Masako przyznała, że ​​od 10 lat stosuje raz w tygodniu specjalny środek – krem SilkTouch, który z łatwością zastępuje jej zabiegi salonowe i drogie maseczki na twarz. Według samej Masako krem ​​ten nie był dostępny przez długi czas, tj. nie można było go dostać w aptekach ani nigdzie indziej. A ponieważ mąż Masako jest naukowcem w dziedzinie farmacji i kosmetologii, to on jako pierwszy dał jej kilka próbek tego cudownego środka. Po pierwszej aplikacji Masako tak bardzo spodobał się ten krem, że zaczęła go używać każdego dnia i dosłownie z dnia na dzień wyglądała młodziej! Efekt był niesamowity!

Według samych naukowców krem ​​SilkTouch nie był pierwotnie przeznaczony do masowej konsumpcji, ale to doświadczenie Masako pokazało, że warto było sfinalizować ten produkt i wprowadzić go na rynek.

A teraz krem „SilkTouch” stał się dostępny w Polsce! Zdał wszystkie niezbędne testy, które wykazały 100% pozytywny wynik jego stosowania.


Marlena Skutnik, słynna blogerka

Fakt, że krem ​​„SilkTouch” daje pozytywne efekty w zakresie odmładzania skóry twarzy i szyi jest udowodnionym naukowo faktem. Najczęściej kobiety po 25 roku życia mają pierwsze zmarszczki wokół oczu i ust, a także nieprzyjemne fałdy nosowo-wargowe. Robienie zastrzyków w tym wieku jest nierozsądne i jest szkodliwe dla zdrowia, a krem ​​w cudowny sposób niweluje te problemy estetyczne. Wystarczy jedna aplikacja, a Twoja skóra znów jest młoda i pozbawiona zmarszczek! Polecam.


Marcela Lewicka, dziennikarka

Niedawno przeprowadziliśmy niezwykłe badanie w naszym ośrodku badawczym z udziałem 100 kobiet powyżej 35 roku życia. Wszyscy mieli podobne problemy, takie jak: głębokie bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki na czole, wokół oczu i ust oraz matowa cera. Przez tydzień każda z nich została poproszona o nałożenie na twarz i szyję kremu SilkTouch. Efekty były oszałamiające: u 100% kobiet zmarszczki zostały wygładzone, a cera stała się zdrowa i promienna! Spójrz na te zdjęcia, to widoczny efekt pozytywnego działania japońskiego kremu „SilkTouch”.


Również z mojego wieloletniego doświadczenia mogę powiedzieć, że krem ​​zachwyca ekspresowym działaniem liftingującym. Przed pojawieniem się kremu osiągnięcie takiego efektu było prawie niemożliwe bez operacji plastycznej lub mocnych zastrzyków! Ale krem ​​„SilkTouch” był w stanie, a efekt utrwalony na lata. Japońscy naukowcy i lekarze po raz kolejny udowodnili, że są najlepsi! Gorąco polecam krem ​​SilkTouch dla kobiet powyżej 35 roku życia jako obowiązkową cotygodniową pielęgnację skóry twarzy. EKSPRESOWE ODMŁODZENIE Z SILKTOUCH.


Stanisława Czerwińska, prywatny przedsiębiorca w dziedzinie kosmetologii

Przez bardzo długi czas kosmetyki japońskie były niedostępne dla połowy świata, ale teraz wszystko się zmienia, otwierają się nowe horyzonty, zwłaszcza w kosmetologii. Jednym z tych innowacyjnych produktów są SilkTouch, przeznaczony do ekspresowego odmładzania skóry twarzy i szyi.

Ponadto produkt jest odpowiedni dla każdego, ponieważ jest całkowicie organiczny i nie powoduje alergii.

Jestem zachwycona tak subtelnym i technologicznym podejściem do produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Osobiście mogę dodać, że krem ​​ma delikatny zapach, który przypadnie do gustu każdej kobiecie! Gorąco polecam krem ​​SilkTouch jako główny produkt pielęgnacyjny dla kobiet w każdym wieku.

ZAMÓW SilkTouch

Komentarze

  1. dzień dobry! Mam 45 lat i oczywiście mam zmarszczki. Chcę wypróbować krem, który polecasz, bardzo mi się spodobał, chcę usunąć zmarszczki i przywrócić zdrowy wygląd twarzy. Dzięki

  2. Jeden z moich znajomych przywiózł mi dokładnie taką samą maść z Japonii, efekt na pewno jest super! Pochwalę się po tygodniu stosowania

  3. Moja siostra była kiedyś w podróży służbowej do Japonii, więc mówi, że tam wszystkie kobiety wyglądają jak 18 latki. To po prostu niesamowite, a siostra kupiła mi właśnie taki krem. Jestem bardzo zadowolona z moich wyników!

  4. Bardzo dobry produkt jak widzę.. może zamówię. To bardzo atrakcyjne, że nadaje się do każdego rodzaju skóry, mam nadwrażliwą skórę, co jest bardzo ważne. Spróbuję, dzięki!

  5. Pomógł mi pozbyć się trądziku! Wcześniej nic nie pomagało, jestem szczęśliwa! To teraz mój must have!

ZAMÓW SilkTouch