ZDROWIE:     Centrum diagnoz     Normy      Nasi specjaliści

Sensacja! Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego może uratować wzrok milionów ludzi!

image-top
Maria Jaworska - studentka, a następnie doktorantka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Dotarła do nas niesamowita wiadomość z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Maria Jaworska, studentka studiów podyplomowych na Wydziale Okulistyki, opracowała unikalny środek, który może uratować wzrok milionów ludzi! Badania kliniczne dowiodły 98% skuteczności tego preparatu. Niedawno o tym odkryciu napisał popularny polski magazyn Zdrowie. Ale o autorze tego odkrycia praktycznie nic nie wiadomo. Postanowiliśmy uzupełnić tę lukę, a nasz korespondent przeprowadził wywiad z Marią Jaworską.

Korespondent: Przede wszystkim chciałbym pogratulować Ci wybitnego odkrycia naukowego. Czy mogłabyś pokrótce powiedzieć nam, co skłoniło Cię do rozwiązania tego problemu?

Maria Jaworska: Dzisiejsza epidemia Covid-19 przyćmiła inne medyczne problemy ludzkości. Jednak nie jest to powód, żeby zapominać o innych dolegliwościach. Jednym z tych problemów jest lawinowe upośledzenie wzroku u ludzi. Wraz z pojawieniem się w naszym życiu różnych gadżetów elektronicznych, obciążenie oczu wzrosło diametralnie.
Ten wykres Światowej Organizacji Zdrowia pokazuje wzrost liczby osób z problemami ze wzrokiem, od krótkowzroczności i nadwzroczności, po zaćmę i jaskrę.

wykres

Jak widać, dane te są zatrważające. Sytuacja jest tragiczna szczególnie w przypadku osób po 40 roku życia. W tym wieku oczy wyczerpały już wszystkie swoje rezerwy, a wzrok szybko się pogarsza. Jak tak dalej pójdzie, na naszej planecie nie będzie już osoby, która nie ma problemów ze wzrokiem! Oznacza to, że setki milionów ludzi jest niewidomych lub praktycznie niewidomych! Po za tym miałam osobiste powody, aby rozwiązać ten problem. Wszyscy moi krewni noszą okulary. Prababcia i babcia od strony taty w końcu oślepły. Mojemu tacie też z roku na rok pogarsza się wzrok. Sama do niedawna nosiłam okulary i nie lubiłam tego robić. Zakładałam je tylko na zajęcia.

okladka
Okładka magazynu opisującego odkrycie Marii Jaworskiej

Korespondent: Jaka jest istota Twojego odkrycia?

Maria Jaworska: Liczne badania wykazały, że 95% wszystkich problemów z oczami wynika z niedostatecznego ukrwienia. Do tej pory, przy małym obciążeniu nie było tego widać, teraz problemy z dopływem krwi do oczu powodują krótkowzroczność, wczesną nadwzroczność. Co prowadzi do zaćmy i jaskry. Oczy są takim samym organem co serce, nerki czy wątroba. Tak samo potrzebują dużej ilości tlenu, który jest przenoszony wraz z krwią. Jednocześnie oczy są bardzo wrażliwe na brak tlenu, dlatego mają gęstą sieć naczyń krwionośnych.

oko

Wpadłam na pomysł, jak zintensyfikować dopływ tlenu do oczu. Przygotowałam raport, został on zatwierdzony przez Radę Naukową naszej uczelni, z którą rozmawiałam na 32. Międzynarodowym Kongresie Okulistów. Raport został doceniony i otrzymałam stypendium od Royal Society of Ophthalmologists of England. Dzięki temu udało mi się opracować formułę, która wspomaga dostarczanie odpowiedniej ilości tlenu do gałki ocznej.

przemowa
Maria Jaworska przemawia na kongresie okulistów

Korespondent: A co to za formuła?

Maria Jaworska: To tajemnica. Podpisałam pewne zobowiązania, więc nie mam prawa tego ujawniać.

Maria Jaworska i Grzegorz Mazur wśród swoich kolegów z uczelni
Maria Jaworska i Grzegorz Mazur wśród swoich kolegów z uczelni

Korespondent: Kiedy możemy spodziewać się pojawienia się środka w aptekach?

Maria Jaworska: Podczas produkcji tego produktu pojawiły się pewne trudności o charakterze politycznym, ale lepiej opowie o tym kierownik projektu, prof. Grzegorz Mazur.

okladka
Profesor Grzegorz Mazur

Korespondent: Jaka jest wartość odkrycia Pana podopiecznej Marii Jaworskiej?

Grzegorz Mazur: Marii udało się rozwiązać problem ukrwienia oka w bardzo oryginalny sposób, a to jest kluczem do profilaktyki 95% chorób oczu. Mówiąc obrazowo – Visulan – tak nazywa się ten produkt - jest stymulantem oczu. Otrzymawszy tak potężne źródło energii, oko zaczyna odzyskiwać swoje funkcje. To główna cecha Visulan - uruchamia mechanizm regeneracji wzroku.
Oto kilka wykresów jego skuteczności.

okladka

Ten wykres pokazuje poprawę ukrwienia oka pod wpływem działania Visulan - tutaj wyraźnie widać, że środek poprawia ukrwienie ponad dwukrotnie! Dla oka to po prostu fantastyczny wynik! Jeszcze bardziej niezwykłe jest to, że po około miesiącu stosowania oczy są stale odżywiane i całkowicie odnowione!
Oznacza to, że po miesiącu stosowania Visulan, osoba całkowicie pozbywa się problemów i przywrócone zostaje 100% wzroku.
Dzięki temu jest w 100% skuteczny. Przeprowadziliśmy badania kliniczne na 187 ochotnikach.

okladka

98% badanych - całkowita poprawa widzenia (ostrość wzroku 95-100%)
1,9% badanych - wysoka poprawa (ostrość wzroku 70-94%)
0,1% badanych - nieznaczna poprawa widzenia

Visulan to środek zapobiegawczy. Jeśli zaczniesz go stosować od razu, kiedy tylko zauważysz u siebie oznaki pogarszającego się wzroku lub w celach profilaktycznych, to masz gwarancję, że ​​przez wiele lat nie będziesz mieć żadnych problemów.

Korespondent: Profesor Maria, mówiąc o swojej recepturze, mówiła o pewnych trudnościach z politycznym planem jego produkcji. Czy mógłby Pan wyjaśnić ten problem?

Grzegorz Mazur: Rzeczywiście, zetknęliśmy się z tym, że Visulan „NIE INTERESUJE” dużych firm farmaceutycznych. Wtedy zdaliśmy sobie sprawę, o co chodzi. Visulan sprawia, że ​​człowiek nie musi kupować żadnych innych farmaceutyków ani przechodzić kosztownej operacji. Przecież teraz branża okulistyczna ma roczne obroty sięgające dziesiątek miliardów złotych! To ogromna ilość sprzedanych środków poprawiających wzrok i wykonanych operacji. Teraz wyobraź sobie, że Visulan pojawił się na rynku i te miliardy wkrótce zostaną utracone, ponieważ nie będzie już potrzeby wykonywania operacji.

Korespondent: Co zrobiliście, żeby wypuścić Visulan na rynek?

Grzegorz Mazur: Zdradzę Panu mały sekret. Nasze Ministerstwo Zdrowia nam pomogło i zawarło porozumienie z młodą, francuską firmą farmaceutyczną, a właściwie startupem i to właśnie oni zaczęli produkować Visulan w ramach badań klinicznych. Umożliwiają to przepisy francuskie i polskie. Ale niestety nie można go dystrybuować za pośrednictwem aptek.

Korespondent: Czy to oznacza, że dla osób, które chcą uniknąć ślepoty, Visulan jest niedostępny?

Grzegorz Mazur: Niezupełnie. Udało nam się nawiązać bezpośrednią dystrybucję Visulan. Każdy to chce zamówić nasz produkt, powinien wypełnić poniższy formularz w celu złożenia zamówienia. Nasz konsultant skontaktuje się z każdą osobą w celu omówienia wszystkich informacji. Paczka zostanie wysłana pod wskazany adres, a opłata pobrana przy odbiorze.

Korespondent: Gdzie można zakupić ten produkt?

Grzegorz Mazur: Dobra wiadomość jest taka, że możesz zamówić Visulan z dofinansowaniem 162 zł taniej. Cena tego prodktu po dofinansowaniu to tylko 299zł 137zł. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a nasz konsultant oddzwoni w celu omówienia szczegółów zamówienia.

Specjalna oferta ważna do 23:59

Stara cena: 299zł

Nowa cena: 137zł


ZDROWIE:     Centrum diagnoz     Normy      Nasi specjaliści

Podziel się opinia

image1

Bądź z nami na bieżąco

Komentarze Dodaj komentarz

profilowe
Anastazja D.
Moja córka mieszka we Francji i miesiąc temu wysłała mi stamtąd ten srodek. Działa świetnie! Wzrok całkowicie mi powrócił!!!
Odpowiedz . Thumb 8 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Bolesław
Od dawna podejrzewałem, że międzynarodowe lobby farmaceutyczne powstrzymuje naprawdę skuteczne produkty. Historia Visulan tylko to udowodniła
Odpowiedz . Thumb 3 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Jarek
Super! Właśnie wygrałem 50% zniżki na Visulan, już nie mogę się doczekać kiedy zacznę go stosować!
Odpowiedz . Thumb 25 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Wojciech
Świetny artykuł. Polska ziemia nie straciła swoich talentów. Naprawdę mam nadzieję, że Visulan mi pomoże, bo wzrok mam prawie zerowy
Odpowiedz . Thumb 5 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Agnieszka
Kupiłam go dla swojej córki. Jej wzrok zaczął gwałtownie się pogarszać... rozmazywał jej się obraz, oczy piekly. Stosuje od dwóch tygodni i już widać efekty, jak dotąd małe, ale mowi, ze już widzi znacznie wyrazniej
Odpowiedz . Thumb 6 . Lubię to! . 6 godzin temu

profilowe
PanxX
Ile czasu czeka się na przesyłkę? może ktoś mi powiedzieć? Nie ma skutków ubocznych?
Odpowiedz . Thumb 5 . Lubię to! . 6 godzin temu

profilowe
Piecia
Ja na swoja czekalem dwa dni. i nie ma zadnych efektow ubocznych, produkt jest w pełni naturalny, z wyciągiem z ziol, dlatego jest w pełni bezpieczny
Odpowiedz . Lubię to! . 6 godzin temu

profilowe
Mirosława
Kupiłam to i wcale nie żałuję. Wzrok praktycznie wrócił już po 3 tygodniach stosowania. Kupilam jeszcze drugie opakowanie, tak na wszelki wypadek
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
Przemek
To jest cud. Jeszcze miesiąc temu miałem zaćmę, a teraz mój wzrok został w pełni przywrócony, znowu wszystko dobrze widze, obraz mi się nie rozmazuje, oczy nie pieka, jest cudownie! Dzięki!
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

Menu

ZDROWIE ŻYWIENIE CIĄŻA I DZIECKO URODA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA PSYCHOLOGIA SEKS KALKULATORY #ZDROWAPOLKA WAŻNE TEMATY