VISULAN COMPLEX JEST REWOLUCJĄ W OKULISTYCE!

Najnowsza technologia nareszcie dostępna w Polsce! Mowa o wyprzedzającej swoją epokę rewolucji, czyli Visulan Comlex. Kapsułki, dzięki specjalnie wyselekcjonowanym naturalnym substancjom czynnym działają kierunkowo, całkowicie wzmacniając gałkę oczną i eliminując schorzenia oczu. Pozwalają na uruchomienie procesów w głębokich strukturach komórkowych gałek ocznych.

Procesy naprawcze, generowane przez kapsułki są odpowiedzialne za prawidłowe odbieranie obrazu, rozróżnianie kolorów i odległości. Kapsułki wzmacniają mięśnie wewnątrz gałki ocznej, dzięki temu jest wzmocniona również soczewka oka. Dzięki temu Visulan Complex wyostrza wzrok nawet o 250%!

PRZEŁOMOWA TECHNOLOGIA W ZALEDWIE 21 DNI

  • Zahamuje pogłębianie się istniejących wad wzroku
  • Zmniejszy wadę wzroku – bez względu na wiek i rodzaj wady
  • Przywróci ostrzejszy i wyraźniejszy obraz
  • Wzmocni siatkówkę i rogówkę oka
  • Zapobiegnie powstawaniu jaskry i zaćmy
  • Pozwoli na rozpoznanie obiektów z dużej odległości
product product

Visulan Complex stanowi naturalne wsparcie wzroku, regeneruje gałkę oczną, zwiększa precyzyjność widzenia oraz eliminuje uczucie bolących oczu. Dzięki czemu odczytywanie nawet drobnego druku staje się bezproblemowe.

glasses

Kliknij tutaj, aby otrzymać
Visulan Complex

137 zł zamiast 299 zł

Do końca promocji

0 0

wypełnij formularz


product image

POGORSZENIE SIĘ WZROKU BĄDŹ JEGO CAŁKOWITA UTRATA MOŻE SPOTKAĆ TAKŻE CIEBIE!

Statystyki nie kłamią! Z danych zawartych w specjalistycznym piśmie naukowym Ophthalmology, do 2050 r. ponad 5 mld ludzi (to znacznie więcej niż połowa) na całym świecie będzie krótkowzroczna. Z kolei nawet 1/5 (1 mld osób) z nich będzie groziło wysokie ryzyko całkowitej utraty wzroku. Krótkowzroczność stanie się główną przyczyną utraty wzroku na świecie - informują autorzy publikacji, naukowcy z australijskiej organizacji Brien Holden Vision Institute, University of New South Wales Australia i Singapore Eye Research Institute.

light icon

Słabo oświetlone miejsce pracy – wpatrywanie się w ekran monitora, tabletu czy telefonu przy kiepskim świetle z jednej żarówki

icon

Niezdrowy styl życia – brak ruchu, przebywanie głównie w pozycji siedzącej

light icon

Nieprawidłowe odżywianie się – wysokokaloryczne, przetworzone jedzenie

light icon

Brak przerw w pracy biurowej - bezustanne wpatrywanie się w jeden punkt, czyli monitor

icon

Spędzanie większej części dnia przed komputerem lub w miejscach wymagających dużego skupienia wzroku na bardzo bliskich obiektach

TE PROBLEMY DOTYCZĄ TAKŻE CIEBIE?
NIEWIELE DZIELI CIĘ OD CAŁKOWITEJ UTRATY WZROKU!

Zaburzenia prawidłowego widzenia pojawiają się nagle i rozwijają się w niezwykle szybkim tempie. Zbyt wolna reakcja na sygnały, które wysyła organizm, może doprowadzić do chwilowej lub całkowitej utraty wzroku. Jakie bodźce są powodem do niepokoju?

Infographic`
Infographic

CHOROBY I WADY WZROKU MOGĄ CAŁKOWICIE ODEBRAĆ ZMYSŁ WZROKU

W Polsce, jak wynika z danych udostępnionych przez Ośrodek Analiz Medycznych, choroby oczu dotykają ok. 70% dorosłego społeczeństwa. Nieskorygowane upośledzenie widzenia odbiera organizmowi jedną z najważniejszych dla niego ról. Oczy są nie tylko aparatem do postrzegania rzeczywistości, oceny sytuacji zagrożenia czy zbierania informacji, ale przede wszystkim pomagają w podjęciu działania. Dlatego też należy dbać o narząd wzroku z niezwykłą pieczołowitością i zapobiec powstawaniu takich chorób jak:

Nazwa choroby oczu

Jaskra

Zaćma (katarakta)

Zwyrodnienie plamki żółtej (AMD)

Zwyrodnienie ciała szklistego (męty ciała szklistego, TZW. LATAJĄCE MUSZKI)

Co powoduje?

Uszkodzenie nerwu wzrokowego spowodowane szybkim wzrostem ciśnienia wewnątrz gałki ocznej; zwężenie pola widzenia (tzw. widzenie tunelowe); częściowe, a następnie całkowite pozbawienie wzroku

Utratę przejrzystości soczewki; podwójne widzenie; zaburzenie ostrości wzroku; krótkowzroczność; zmętnienie soczewki oka, a tym samym zmianę koloru tęczówki; całkowitą utratę wzroku

Obumieranie komórek odpowiedzialnych za prawidłowe odbieranie bodźców wzrokowych; rozległe zaniki siatkówkowo-naczyniówkowe; krwotoki; trwałe uszkodzenie siatkówki; całkowitą utratę wzroku nawet w kilka dni

Zamazanie obrazu; wylew krwi do ciała szklistego gałki ocznej; latające cienie, muszki, plamki, nitki, itp.; obniżenie ostrości wzroku; całkowitą ślepotę

Statystyki

U osób w wieku 40-50 lat jaskra występuje w ok. 5% przypadków, w kolejnych latach ryzyko wzrasta do 10%. Największe zagrożenie występuje u osób powyżej 60 roku życia – do 20% wzwyż. Choroba ta może dotykać również dzieci, jeżeli posiadają one geny obciążone tym zaburzeniem.

Zaćma nazywana jest również chorobą starczą. Cierpią na nią głównie osoby po 60. roku życia. To niebezpieczne schorzenie dotyka już co 20 osobę w wieku 60 lat. Do 2030 r. liczba osób chorych na zaćmę zwiększy się o ponad 40%.

AMD to choroba będąca najczęstszą przyczyną utraty wzroku u ludzi. Ujawnia się dopiero ok. 50-60 r.ż, a po 70 r.ż. dotyka aż 67% osób.

Choroba ta częściej dotyka kobiet niż mężczyzn. Prowadzi do utraty wzroku aż w 39% przypadków u osób powyżej 40 roku życia.
…ZOBACZYSZ WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY, WYRAŹNIE Z BLISKA I DALEKA!

button icon

Visulan Complex to połączenie prozdrowotnego działania z nowoczesnym, wyselekcjonowanym składem. Zawarte w nim substancje czynne gwarantują precyzję widzenia, regenerację mięśni wewnątrz gałki ocznej i poprawę mikrokrążenia. Innowacyjna kombinacja wyselekcjonowanych naturalnych składników gwarantuje najlepsze wchłanianie i działa jak wielopłaszczyznowa tarcza ochronna przed pogarszającym się wzrokiem.

button icon

Substancje czynne zawarte w kapsułkach wspierają mięśnie wewnątrz gałki ocznej, dzięki temu są uelastycznione i wzmocnione. Poprawie ulega stan soczewki, rogówki oraz siatkówki. To konieczne warunki do odzyskania dobrego widzenia. Visulan Complex został stworzony ze skrupulatnie wyselekcjonowanych składników, dzięki temu wchłanianie się substancji aktywnych jest niesamowicie wysokie.

button icon

Kapsułki Visulan Complex dzięki regeneracji mięśni wewnątrz gałki ocznej zwiększają precyzję widzenia i wzmacniając siatkówkę, rogówkę oraz plamkę żółtą oka. Pozwala to na lepszy odbiór otoczenia oraz zdecydowanie wyraźniejsze widzenie.

button icon

Visulan Complex to doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na wszystkie choroby i wady wzroku, również na astygmatyzm. Dobrze dobrany, roślinny skład umożliwia precyzyjne użytkowanie innowacyjnej technologii. Pomaga wszystkim cierpiącym osobom w uzyskaniu znacznej poprawy ostrości i jakości widzenia.

„TO REWOLUCJA NA OGROMNĄ SKALĘ” - ŚWIATOWEJ SŁAWY SPECJALISTA ZE STANÓW ZJEDNOCZONYCH NIE MA ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI

btn
image eye

Dr Jacob O’Connor

… to znany i ceniony na całym świecie optyk ze specjalizacją chirurgiczną, który swoją popularność zyskał dzięki rozprawie naukowej Eyes - Flickered the Whole Organism (red. Oczy – zwierciadło całego organizmu). To blisko tysiącstronicowe dzieło zostało poświęcone narządowi wzroku, czyli oczom. Profesor w kilku rozdziałach pisze o szczegółowej analizie budowy gałki ocznej (patrz grafika wyżej) oraz wszelkich czynnikach odpowiadających za prawidłowe funkcjonowanie narządku wzroku.

VISULAN COMPLEX TO PRAWDZIWA REWOLUCJA NA MIARĘ XXI WIEKU!

Kapsułki Visulan Complex cieszą się coraz większą popularnością. O innowacyjnym rozwiązaniu wypowiadają się znani na całym świecie specjaliści. Nieznane dotąd rozwiązanie otrzymuje same pozytywne opinie i już zostało określone „największą rewolucją w niwelowaniu wad i chorób oczu”.

doctor

W moim gabinecie w Londynie codziennie pojawiają się dziesiątki pacjentów skarżących się na coraz to gorsze problemy ze wzrokiem. Do tej pory przepisywałem im różne krople, wypisywałem recepty na okulary korekcyjne i soczewki. Wszystko się zmieniło, kiedy to na sympozjum naukowym usłyszałem o Visulan Complex. To rozwiązanie idealne, stworzone dla każdego. Teraz przepisuje te kapsułki moim pacjentom, a ich wyniki mówią same za siebie – wzrok lepszy nawet o 87%.

Dr n. med. Robert Wood, okulista w Vision Health Center w Londynie

doctor

Jako geriatra często słyszę od moich pacjentów o coraz to szybciej pogarszającym się wzroku. Niestety, wraz z wiekiem nasze oczy nie działają w taki sam sposób, jak ma to miejsce w wieku 20 czy 25 lat. Z czasem soczewka oka twardnieje i jest mniej sprężysta, czego efektem jest powolna utrata zdolności do zmiany jej kształtu. Pierwszą z dolegliwości odczuwaną wraz z wiekiem są problemy z czytaniem. Jeszcze do niedawna nie byłem w stanie w 100% pomóc moim pacjentom. Na szczęście kolega po fachu powiedział mi o Visulan Complex. Polecam go każdemu, kto pojawia się w moim gabinecie. Nie ma lepszej metody na bezinwazyjną poprawę wzroku.

Isamu Kato, geriatra w Eye Disease Center w Tokio

doctor

Od 20 lat pracuję w wojsku jako okulista. Zajmuję się głównie osobami, które na co dzień wykorzystują nie tylko precyzyjność w strzelaniu, muszą mieć również doskonały wzrok. U snajperów to podstawa. Po godzinach wpatrywania się w obiekt, oczy moich podopiecznych są zmęczone, przesuszone i wymagają szczególnej formy wypoczynku. Codzienne stosowanie kapsułek pozwala oczom odpocząć oraz przygotować je na kolejne dni wytężonej pracy. Nie wyobrażam sobie lepszego sposobu na coraz lepsze wyostrzenie ostrości wzroku, które pojawia się wraz z każdym kolejnym dniem brania kapsułek.

Bence Szabo, lekarz wojskowy

Visulan Complex został poddany serii niezwykle rygorystycznych badań klinicznych, które wykazały blisko 87% skuteczności w poprawie wzroku. Testy przeprowadzono m.in. w słynnym na całym świecie American Vision Istitute, czyli ośrodku badawczym znajdującym się w Nowym Jorku, który specjalizuje się w badaniach nad ludzkim narządem wzroku. Badaniom poddano 1200 osób w wieku od 18 do 99 lat. Oto wyniki, które otrzymano po 14 dniach skomplikowanych testów:

diagram
diagram
phone phone

7 DNI

Odczytanie nawet bardzo drobnego druku, które do tej pory było niemożliwe; skupienie obrazu na siatkówce oka, co pozwala na prawidłowe odbieranie obrazu. Poniższa grafika pokazuje różnicę przed i po użytkowaniu Visulan Complex:

11 DNI

Dojrzenie obiektów znajdujących się w znacznej odległości; skorygowanie kształtu rogówki odpowiedzialnego za prawidłowe odbijanie światła

14 DNI

Zmniejszenie wady wzroku, bez względu na wiek oraz stopień zaawansowania danego schorzenia oczu (zaćma, jaskra, AMD, zwyrodnienie ciała szklistego)

21 DNI

Znacznie ostrzejszy i wyraźniejszy obraz; trwała poprawa jakości wzroku

VISULAN COMPLEX WYKAZUJE NIEZAPRZECZALNIE NAJLEPSZE DZIAŁANIE

Visulan Complex to fenomenalny produkt, z którego może skorzystać każda osoba mająca problemy ze wzrokiem. Kapsułki może stosować każdy z chorobą i wadą wzroku, są przeznaczone dla krótkowidzów, dalekowidzów, osób zmagających się z zaćmą, jaskrą, AMD i innymi niebezpiecznymi chorobami. Nie ma znaczenia to, w jakim wieku jest dana osoba oraz ile dioptrii wynosi jej wada wzroku. Visulan Complex został porównany z innymi popularnymi metodami, których zadaniem jest polepszenie wzroku. Jak ta innowacyjna, wojskowa technologia, wypadła na tle pozostałych opcji?

KAPSUŁKI VISULAN COMPLEX

Rezultaty

Skutki uboczne

Kto może stosować?

Cena

Produkt

Zahamowanie pogłębiania istniejących wad wzroku; zmniejszenie wady wzroku; wyostrzenie obrazu; złagodzenie istniejącej wady wzroku; możliwość odczytania nawet drobnego druku, zapewnienie oczom kompleksowej ochrony

Brak

Produkt jest przeznaczony dla każdej osoby zmagającej się z problemami wzrokowymi.

Okulary korekcyjne

Skupienie na siatkówce oka światła przechodzącego przez rogówkę i soczewkę, co wpływa na prawidłowy odbiór obrazu

Ból głowy, wymioty, biegunka w przypadku źle dobranych szkieł w okularach korekcyjnych

Okulary korekcyjne są przeznaczone wyłącznie dla osób krótkowzrocznych, dalekowzrocznych i cierpiących na astygmatyzm.

500 – 3000 zł

Soczewki kontaktowe

Brak ograniczenia pola widzenia; ochrona oczu przed kurzem i wiatrem

Podrażnienie i pieczenie oczu; możliwość rozwoju infekcji spowodowanej nieodpowiednim zakładaniem soczewek; reakcje alergiczne; gromadzenie się osadów białkowych na powierzchni soczewek

Produkt przeznaczony jest dla osób zmagających się z łagodnymi chorobami oczu. Soczewki nie mogą być stosowane przez chorych na astygmatyzm, zaćmę, jaskrę, itp.

35 – 160 zł

Krople do oczu

Nawilżenie rogówki i spojówki; ochrona oka przed podrażnieniami

Pieczenie i łzawienie oczu, w rogówce oka mogą pojawić się złogi uniemożliwiające prawidłowe widzenie.

Produkt przeznaczony dla osób powyżej 12 roku życia. Nie może być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i kobiety karmiące piersią.

14 – 60 zł

ZOBACZ OPINIE OSÓB, KTÓRE STOSOWAŁY PRZEŁOMOWĄ KURACJĘ VISULAN COMPLEX

image

Agata B. 55 lat, Bydgoszcz

Od wielu lat miałam problemy ze wzrokiem. Musiałam chodzić w okularach korekcyjnych, w których czułam się bardzo nieswojo. Postanowiłam używać soczewek, jednak lekarz mi to zdecydowanie odradził. Siostra powiedziała mi o Visulan Complex, mówiła, że na pewno mi pomoże. To po prostu coś niesamowitego. Nie spodziewałam się, że to tak bardzo mi pomoże. Moja wada wzroku całkowicie znikła. Mija miesiąc, od kiedy stosuję Visulan Complex i widzę wszystko wyraźnie.

image

Stefan W. 74 lata, Węgorzewo

Dwa lata temu stwierdzono u mnie jaskrę. Bardzo się wystraszyłem, kiedy dowiedziałem się o chorobie. Bałem się, że całkowicie oślepnę. Tym bardziej że wkrótce mój prawnuczek miał zacząć raczkować. Lekarz polecił mi pełniejszą kurację, aby na stałe wesprzeć wzrok. Kupiłem i brałem codziennie. Cieszę się, że Visulan Complex jest ogólnodostępny i każdy może z nich skorzystać. Dzięki kapsułkom widzę wyraźnie jak nigdy wcześniej. No i zobaczyłem, jak mój wnuczek raczkuje. Jestem bardzo szczęśliwy.

image

Jarosław K. 62 lata, Kraków

Jestem krótkowidzem, bardzo mnie to denerwuje. Kiedy zakładałem okulary, to faktycznie widziałem o wiele lepiej, jednak jak je zdejmowałem, znowu było to samo. Nie mogłem poczuć się swobodnie, ani uprawiać żadnych sportów. Okulary spadały mi z nosa albo szkła były całe zaparowane. O Visulan Complex dowiedziałem się od kolegi z pracy, on też wcześniej brał te kapsułki. Twierdził, że nigdy nic mu tak nie pomogło. Zamówiłem i bardzo się z tego cieszę. Widzę znacznie ostrzej przez całą dobę. Wada całkowicie się cofnęła!

image

Ada D. 30 lat, Zielona Góra

Lekarz powiedział mi, że mimo mojego młodego wieku mogę całkowicie oślepnąć. To było straszne. Dostałam skierowanie na bardzo drogi, nierefundowany zabieg. Nie dawał mi też całkowitej gwarancji poprawy. Byłam coraz bardziej załamana. Na forum okulistycznym przeczytałam o tych kapsułkach. To było jak wybawienie. Od razu zamówiłam pełną kurację. Wzrok stopniowo mi się regenerował, każdego dnia widziałam o wiele lepiej. Szczerze polecam te kapsułki każdemu, kto zmaga się z wadą wzroku.

image

Kacper G. 43 lata, Grudziądz

Jeżdżę na tirach. Rozwożę towar po całej Europie. Pewnego dnia, jak podnosiłem ciężki karton w ciężarówce, coś mnie dziwnie zabolało w oku. Po kilku godzinach moje oczy były czerwone, nabiegły mi krwią. Wystraszyłem się i od razu umówiłem do specjalisty. Ten polecił mi Visulan Complex. To najnowsza receptura starannie dobranych roślinnych substancji czynnych. Zdziwiłem się, ale kupiłem te kapsułki. Lekarz zdecydowanie miał rację, niemal od razu czułem znaczną poprawę i regenerację oczu. Przestały mnie boleć i piec, widziałem wszystko przejrzyście jak nigdy dotąd. Teraz z daleka widzę, gdzie jest fotoradar. Polecam.

WRESZCZCIE MAJĄ POPRAWIONY WZROK W 100% I MÓWIĄ, DZIĘKI CZEMU ZAWDZIĘCZAJĄ TAKĄ ZMIANĘ

btn

VISULAN COMPLEX POSIADA EUROPEJSKĄ GWARANCJĘ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Ten unikalny produkt został objęty Europejską Gwarancją Najwyższej Jakości. Certyfikat przyznawany innowacyjnym rozwiązaniom, które stale przyczyniają się do rozwoju najnowszych technologii. Sekretarz i Prezes Zarządu Europejskiej Kapituły Jakości i Skuteczności przyznają go jedynie formułom i produktom poddanym serii rygorystycznych badań klinicznych. To międzynarodowe wyróżnienie potwierdza wysoką skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania kuracji.

guarantee

W JAKI SPOSÓB ZAMÓWIĆ VISULAN COMPLEX?

Aby skorzystać z oferty, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz. Nic nie ryzykujesz, ponieważ wysyłka jest darmowa.

step icon step icon step icon step icon
step icon step icon step icon step icon

REWOLUCYJNA TECHNOLOGIA W JEDYNE 21 DNI:

  • Przywróci ostrzejszy i wyraźniejszy obraz już po 3 dniach noszenia, co pozwoli na odczytanie nawet najmniejszego druku
  • Pozwoli na rozpoznanie obiektów z dużej odległości już po 7 dniach użytkowania produktu
  • Zmniejszy wadę wzroku w jedyne 14 dni – bez względu na wiek, płeć, rodzaj wady oraz stopień jej zaawansowania
  • Zahamuje pogłębianie się istniejących wad wzroku (w zaledwie 3 tygodnie), które do tej pory mogły zostać usunięte jedynie w inwazyjny sposób

Kliknij tutaj, aby otrzymać
VISULAN COMPLEX

137 zł zamiast 299 zł

wypełnij formularz


Do końca promocji

0 0
44
15
product image
img img img img img img img
Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci .Nie zaleca się stosowania produktu podczas prowadzenia samochodu bądź innego pojazdu mechanicznego. Binokularny Asystent Oka pełni rolę wspomagającą i nie może zastępować leczenia prowadzonego przez lekarza.